| aLLii a întrebat:

Cele mai tari provocari pe care leai pus sau t. le. a pus cinevaa?:d
Datzimi ideei xD
Fundisaa puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| FanMJJ a răspuns:

Cele pe care le-am pus
sa maturi strada ...cu limba
sa te bati singur
sa lingi iarba
sa inconjuri orasu
sa te bagi in tomberon
sa vorbesti cu caini
cele care mi le-au pus
sa fac flotari dandumi palme
sa imi ating cotu drept cu mana dreapta
sa ma bat cu calcaiu la ceafa
sa ma bat fara maini
sa merg in 4 labe in tot orasu
etc rolling on the floor

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Viața în sine este cea mai mare provocare!
Pa, pa.

| sergiu2 a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Naspaaaaa

| Legiuitoarea a răspuns (pentru sergiu2):

Bună.
Oare? Nu tot ea ne maturizează pentru a trece peste șocurile care ni le oferă cu dărnicie?
Pa, pa.

| Aero a răspuns:

Pe mine m-a provocat Snape sa gasesc in anul 1 un antidot pentru otrava de trolli, trebuia sa gasesc bezoar(se gaseste in stomacul unei capre), dar eu am gasit scoarta de rahat de troll si mucus de goblini. A fost o provocare. De abia in anul 4 ne-a invatat antidotul pentru asa ceva, dar na...era tema pentru detentie oricum. Totusi, Snape imi e foarte antipatic!

| cerculetezburatoare a răspuns:

Cand joci afara, pune-l sa se invarte de 50 de ori si sa incerce sa mearge drept (va cadea pur si simplulaughing)

| AnaBejenaru a răspuns:

Sa musc de gat pe cineva, sa ma plimbe cineva de 10 ori in jurul orasului, sa se invarta de 50 de ori incontinuu pana cade pe jos, sa faca flotari cu mine in spate, sa manance un gandac, sa faca pe maimuta, sa danseze dezbracat/a pe strada, sa sarute o fata, sa danseze un baiat pe o melodie de-a lui shakira, sa cante ceva penibil, sa mearga in fundul gol pe strada, sa faca autostopul la masini, sa danseze pe catedra de la scoala, sa linga peretii, etccc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai am primit o provocare de la mama foarte tare:sa fac 8-uri cu fundul pe usa...laughingrolling on the floorCum vi se pare?

| CrazyLifex17 a răspuns:

Sasi bage 4 cuburi de gheata in pantaloni
Sa manance 3 ardei iutilaughing) marime < > [mov:-s]
Sa strige de 10 ori tare sunt o [curva]chiar daca e baiat chiar daca e fatalaughing
Sa te traga cu sania p pamant 4 ture laughing)
Sper ca te-am ajutat:p