| AiEnmaa a întrebat:

Chiar? file://localhost/C:/Documents%20and%20Settings/Alex/Desk top/anime/fără%20titlu.bmp oare ce sa-i zic? Da sau nu? laughing rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| Alexandra_5259 a răspuns:

Eu zic ca nu.

16 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...nu mai zic nimic...

| Muflă a răspuns:

Ce ştiţi voi că asta-i special pentru hackeri dotaţi, nu mucoşi mediocri ca noi...

| MasterOfDisaster a răspuns:

Bai,esti o „papusa" fara creier...straight face

| Șâret a răspuns:

*tace ca sa nu injure*

| αηηα a răspuns:

De ce m-ai raportat?
Adevarul doare, nu?

| αηηα a răspuns:

@Alexandra nu te mai baga tu aiurea, bine? Ce te lauzi cu 9.78 ca la mine la scoala cu media aia nici prima mentiune nu o luai

| Mi?aaa a răspuns:

*se abține*

| EvangelineDS a răspuns:

Si de unde sa vad eu ce ai tu in calculator?!

| Polaris a răspuns:

Alexandra, mi se rupeeeee de media eeeeeei.

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Nu meresad

| Wilder a răspuns:

@Alexandra, mai taci si tu din gura, eu am luat media 9, 86 - Premiul Iwinking.

Btw, data viitoare invat-o pe "nepoata" sa puna o imagine pe net rolling on the floor

| Wilder a răspuns:

App, retarzii locuiesc la categoria Dragoste si Sex, nu la T/A.winking

| FuNNkY24 a răspuns:

Eu cred ca esti o ********.

(Ai citit aceasca intrebare degeaba)

| nopenopenopenoope a răspuns:

Bai copil ai auzit de imgur? daca da bagale pe imgur daca nu atunci ramai cum esti

| AiEnmaa explică:

De 2 ori 2

| Alexandra_5259 a răspuns:

Bai dihanii paroase care sunteti sa vad eu unul din voi care e fara creier cu media de 9, 78 si premiul I.Sa vad eu un retard care are media asta ca asti facut-o pe nepoata mea, DulcikPapusik sa planga! Animale care sunteti!