| Tania a întrebat:

Cine ar avea curaj sa-si intrebe mama sau tata:
Mami tu mai esti virgina? Sau tani mai esti vrigin?
O_o da stiu este stupid, dar este amuzant, am citit ceva de genu intr-un banc.
Dar? Cum ar reactiona ai vostrii?

8 răspunsuri:
| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Wow! Interesanta intrebarea.De indata ce am vazut-o, am sunat-o pe mama.Nu m-a multumit raspunsul, asa ca ma duc acum s-o controlez.Brb!

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Eu când aveam 11 ani am întrebat-o pe mama ce înseamnă "virgin/ă" D:. Și n-a reacționat prea frumos...

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Alta intrebare aiurea...

| ShimmEr a răspuns:

Intrebati ce'i aia porno.sa vedeti fet[z]e frustrate.

| Frunziix3 a răspuns:

Rau de toooot.laughing

| A12NDRA a răspuns:

Da da la unii nu prea mai merge, sunt cam mare sa ii intreb asa cevalaughing si probabil ar radelaughing

| oOoRubyoOo a răspuns:

Am intrebat cand eram mai micbig grin aveau niste priviri de oameni traumatizati laughing

| claudiaaas a răspuns:

Foarte raw ar reactiona
laughing)))