| Me_5216 a întrebat:

Cine e creativ sa faca o scrisoare amuzanta pentru Mos Craciun? Cea mai amuzanta si creatva primeste funda [restul puncte]

10 răspunsuri:
| Fragile a răspuns:

Draga Mos Craciun,
Adu mancare si manele sa mancam ca sparti!
pe sistem cu satra de tzigani
[eu nu ascult manele sau ceva de genu e doar pentru amuzament]

| pitikaaa a răspuns:

Http://www.blogdeprost.ro/......24x600.jpg

Ceva de genu e si scrisoarea mea:d

| Gentiana a răspuns:

Moşule, aş vrea să mănânc toată viaţa, la cină, numai cârnaţi, ţi cer să-mi aduci nişte raţe fără dinţi. Dar să nu uiţi şi să-mi aduci cu dinţi, că nu le primesc.
Vreau să-mi cumpăr un păianjen de la magazinul cu animale şi te rog să vii tu să-l plăteşti. Vezi că magazinul se închide devreme în ajunul Crăciunului, aşa că ar fi bine să nu întârzii.
Si mai vreau ceva sa-ti spun:Ştiu că nu am fost cuminte anul ăsta, dar o să fiu anul viitor. Aşa că... ai putea să-mi dai un cadou în avans? Sa te intreb cevabig grinupă ce ieşi la pensie, crezi că aş putea să devin eu noul Moş Crăciun?

Spui "Ho, ho, ho!" pentru că nu ştii să vorbeşti limbi străine?
De ce cobori mereu pe coş? La Polul Nord nu aveţi uşi? Cred ca nu.

| Alice_2134 a răspuns:

Draga mos craciun,
desi esti mama mea deghizata cu o barba de lana(sau ceva asemanator), daca tot citesti asta adu-mi un telefon nou, un lap-top pe vacuta jeffy(stiu, suna naspa) si multe dulciuri(in special cele care nu ingrasawinking ) paa

| DracusorImpielitat a răspuns:

Draga Mosule,
Un raspuns ar fi indeajuns pentru mine. Pot sa fiu eu ala care iti fura renii anul' asta? Si mai vreau chiloti de tabla.

| pika a răspuns:

Draga mosule,

anul asta nu o sa te rog sa-mi aduci papusi, paturi, bebei...Sunt tot eu, dar mai mare:d. Vreau ceva simplu:1. opreste timpul in loc pentru o perioada de timp
2. vreau sa pot zbura
3. vreau sa petrec o zi cu cea mai buna prietena undeva departe de agitatie, stres si toate cele:d

| shad00w a răspuns:

Hey Mosu love struck

Ce facibatting eyelashes? Eu sunt foarte cumintee in asteptarea tabatting eyelashes [ macar acum sa fiu cuminte, stii tu...laughing ] anul' asta vreau sa te vad Moshule, ca de cand aveam 3 ani, mama spunea ca atunci cand o sa fiu mare, o sa-l vad pe mosu. de ce nu=ti tii promisiunile? oricum vreau sa primesc o acadea, dar de data asta sa nu mi-o puna sora-mea in par, ca in anii trecuti. Dar ooups! Am uitat ca ma-ma ma tuns baieteste ca am fost rea. dar oops! moshule, sa stii ca nu ziceam in serios, chiar am fost cumine! love struckbatting eyelashes

[ nu am inspiratie, sorry macar incerc big grin ]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba mos craciun
vreau sa`mi aduci LSD lichid la litru, vagoane de bere (sa fie becks sau carlsberg) in keguri de argint, doua curve de lux sa fac sex in 4 si cu prietena( avantaju e ca dau la 3 si nu primesc nimic in fund), sa`mi mai dai inca un copil ca o fetita nu`mi ajunge( sa mai platesc o pensie alimentara), inca doua pisici sa imi fac pilota pentru iarna ce vine si multa "dragoste si intrebari stupide la categoria dragoste si sex ca sa am de cine rade"
ps. iti tai barba

| ErickFanMetin a răspuns:

Salut mos craciun:
deci sa -mi aduci ceva
nu stiu ce ce vrei tu
numa sa fie o masina
de preferabil audi
sau daca vrei
un porsche!
Nu mai bine sterge asta
deci as vrea un cont de 60 metin 2 nu conteza ce
numa sa fie sura
de preferabil cu arme +9 si magii black
deci mos craciun nu am cerut nimic decat sa stam la o cafea
dar daca vrei sa o faci
sa stii ca tu platesti big grinbig grin

| AnutzaJustMe a răspuns:

Mos craciunlaughing)