| browneyes99 a întrebat:

Care a fost cea mai amuzanta scrisoare a vostra pentru "mos craciun "? cea mai amuzanta primeste funda iar restul votwinking.

3 răspunsuri:
| c0okie a răspuns:

Aveam 12 ani si ii scriam mereu mosului
si il rugam sa ma trezesc intr-o dimineata baiat tongue
cea mai mare dorinta a mea la vremea aia laughing

| George1510 a răspuns:

Ma certasem cu parintii...si l-am rugat pe mos ca parintii sa nu mai fie suparati pe mine...sau cand i-am spus sa-mi schimbe calculatorul adus de mos nicolae (se misca cam greu) si multe altele

| crisstiinutaa a răspuns:

I-am cerut la mosu sa opreasca timplul pentr-u a petrece mai mult timp cu baiatul de care imi place, sa pot manca fara sa ma ingras si sa i-l inlocuiasca pe profu de sport care ii un ciudat cu vecinu de la 3:X:X