| doreal a întrebat:

Cine este cel mai vechi user de pe t/a? si de ce nu este atat de popular?

17 răspunsuri:
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Se spune ca inca mai bantuie categoria mancand seminte pe la colturile ei. Putini au mai vazut-o.

| Ashadow a răspuns:

Vreo stafida(sau un stafid) a carei umor ori nu se arata ori nu-i inteles de fresh-ul de pe T/A(fapt pentru care nu-si mai bate capul), mai lasa-ne, ce, bunica-ta-i cumva vreun star?

| doreal explică (pentru Ashadow):

A mea da

| Ashadow a răspuns (pentru doreal):

...esti cumva nepoata bunicutei seeeeeeeeeegziii?

| doreal explică (pentru Ashadow):

Nu

| Speed99 a răspuns:

*Userita : Mufla.
Din Septembrie 2010.
Nu este populara pentru ca s-a lasat de T/A din toamna lui 2012, exact de cand a inceput sa scartaie totul.

| Neverwas a răspuns:

Mister!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimeni nu stie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-mi vine să mă omor când pronunțați cuvântul ălabatting eyelashes
"Popular"...aș zice eu ceva, dar am deja prea multe răspunsuri șterse.

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa nu ne minti sa nu neminti
Ca te omori, de zece ori
Omoara-te omoara-te dar nu acum,
Cand sunt eu pe drum

| doreal explică (pentru anonim_4396):

Doamne, dar obiectiva mai esti!

| doreal explică (pentru anonim_4396):

Bai acum vad ce intrebari puneam. Doamne retardata eram pe atunci. laughing

| Crâstoşelul a răspuns:

Pentru că îl doare prea tare în c*r ca să mai răspundă la întrebările astea.

| Devonys a răspuns:

Groparul Vesel.

| Musique a răspuns (pentru Devonys):

Mi-e dor de el. sad