| RosaliaOriginala a întrebat:

Care e cel mai vechi user de aici?

8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Eu sunt din 2010

| RAY a răspuns:

Catalin Tenita si Raluca sunt membri fondatori din 25 noiembrie 2008.

| Freya1 a răspuns:

Nu știu exact, cel mai probabil nici nu mai scrie pe aici de atunci.
Eu una sunt cam din 2014.

| SilentRain a răspuns:

Îs din 2010 aici, așa că restul să își țină gura
Am prins perioada când TPU avea chat și player de muzică
:p

| VoidEternal a răspuns (pentru SilentRain):

Și cine era dj? Exista un radio TPU?

| SilentRain a răspuns (pentru VoidEternal):

Nu era nimeni, in mod automat când adaugai o melodie in playlist tău și persoanele de pentru TPU puteau vedea ce asculți
Da, a avut și un chat era foarte toxic, nu era foarte activ
Nelu este un user vechi care a rămas legenda, GroparulVesel a fost cel mai mare trollache in perioada aia se tot certa cu cineva numit Shadow
Sunt puțin useri care au mai rămas pe site din perioada aia

| Fantaspirit a răspuns:

Cred că Ray și violeta

| suntserios a răspuns (pentru Fantaspirit):

Sunt oameni din 2009 si 2010 aici Violeta e prospatura chiar