| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi poate da detalii mai multe despre dinti si masele, vreau sa stiu daca acestea functioneaza ca si celelalte organe din corpul nostru si de ce nu se pot inmulti, adica eu ma pot inmulti, ficatul se reface la fel si plamanul eu gasesc prin refacerea asta ca tot despre inmultire este vorba, am dreptate sau ba? adica ce, dintii nu au voie sa faca sex cu maselele? m-am gandit si la inconveniente ca atunci cand le vine sa faca sex intri-n pauza de oralitate

Răspuns Câştigător
| MoonLight a răspuns:

Ma.dintii si maselele fac sex da numai cand tu dormi, sau daca nu se pot abtine incep sa te doara. Deci de aia ne dor dintii si maselele.laughing)

1 răspuns:
| User a răspuns:

Nu stiu daca se pot inmulti, dar in mod sigur se pot imparti... 5 la Bute, 6 la Doroftei, 2 la Manny...