| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi rezolva aceasta ecuatie/exercitiu primeste funda : http://www.youtube.com/watch?v=5D7BE6T1dzY urgent :)

Răspuns Câştigător
| Pisiquee a răspuns:

Pai mie mi se pare corect thinking Desi sunt putine greseli :
Radacina patrata a lui Broscoi + apă rezulta un fenomen chimio-fizic pe care daca il aducam cu CAINE la puterea a 2-a rezulta... pisici.

11 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

=3/2,5 baltazari

| AnneBre a răspuns:

7.

| Downfall a răspuns:

E clar ca raspunsul e 9. Am calculat eu mai inainte tongue

| βėan a răspuns:

Radacina patrata a lui Pokemon este egala cu radacina patrata a lui Pokemon!

| βėan a răspuns:

Gata am gasit raspunsul! Pokemon are 12 sezoane...radical din pokemon egal cu 3. 4641016515137755.

| angelsaredickswithwings a răspuns (pentru βėan):

Gresit tocmai am verificat are 14 laughing

| Kronix a răspuns (pentru βėan):

Nu cred! Genial. rolling on the floor)

| BredPit1 a răspuns:

5 nu nu 10 nu 200 nu 600000 nu 7487567843979 a da stai sa deschid linkul :d

| SandraPhantomhive a răspuns:

Răspunsul e 42, ma men.

| ReaperAlex a răspuns:

Ne da radical din radacina patrata happy