| disw a întrebat:

cine. mi zice o intamplare hazlie? cea mai hazlie primeste fundoi! :X:X:*:*:*

2 răspunsuri:
| Sayakoo a răspuns:

Nu-ti zic intamplare hazlie :))iti arat http://romaniiautalent.protv.ro/video/veveritele-vesele.html funda te rog :o3

| Nume a răspuns:

1.Cand eram mic am stat jos plin de oboseala, mai tarziu a inceput sa ma manance pielea, m-am trezit ca eram intr-un musuroi de furnici 2. M-am dus la bunicu meu si era plecat prietenul meu a sarit cu greu peste gard iar eu pe poarta el zice
-Pe unde ai intrat?
-Pe poarta! am zis eu