| Ciocolataaaaaaaa a întrebat:

Cine imi spune si mie cele mai amuzante intamplari?

Răspuns Câştigător
| αηηα a răspuns:

Sunt foaaaarte multe, dar am sa-ti zic cateva:
1.Eram cu o prietena in curtea scolii si ea era cam aeriana, iar eu in loc sa-i zic''Esti cam aeriana'' i-am spus ''Esti aerosola'' laughing
2.Eram la informatica si profa de romana era la xerox.Vine dirigu` cu o foaie in mana si ii zice la profa ''No, mi-o tragi si mie?'' laughing si zice profa ''Apoi ti-o trag daca tot esti aici'' laughing
3.La petrecerea de pensionare a lui dirigu`, la sfarsit le-a zis baietilor:''Sa nu va jucati cu putulica, lasati-o asa cum ii'' laughing
4. Dimineata la ora de sport cine profu si se mira ca R. este tuns, iar o colega zice ''Domn`profesor eu l-am visat pe R.'', iar profu`:''Ce vise erotice ai, nebuno!'' laughing

Sper ca nu te-am plictisit big grin

2 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Cand mergeam odata pe strada m-am impiedicat si am cazut in nas

that's all

| レクス a răspuns:

M`am dus in padure si nu m`am mai intors