| AndradaNicoletaRaluca a întrebat:

Cine imi spune intamplari amuzante din viata noastra? Primeste fundita:*

Răspuns Câştigător
| lipitoOarea a răspuns:

Pai, e una asa si-asa! Eram la mare in tabara cu colegii si intr-o zi o fata ne-a umplut de nisip ca am stropit-o. Urmatoarea data cand am intrat cu totii in apa am prins-o si am botezat-o cu toate numele ce ne-au venit in cap, bagand-o de fiecare data cu capul la fund. Ma durea burta de atata ras. O puteam striga in ce fel vroiam( Gheorghe, Vasile, Matilda, Esperanza etc.).Nu prea cred ca e f funny. fundita?

1 răspuns:
| SuperNovaaaaa a răspuns:

Eram la aqua magic si chilotseii de la costumul de baie era prins cu ata.ma dadeam pe tobogan si mi s-a desprins ata.Eram practic in "pruna goala". Jenant! toata lumea se uita la mine ca la felul 4. fundoaie?