| pisicutza3d a întrebat:

Cine imi spune cele mai amuzante intamplari din viata lui primeste fundabig grin

Răspuns Câştigător
| andrei_4397 a răspuns:

Pai nu stiu nici una. funda?

1 răspuns:
| RedBullX a răspuns:

Paii cand eram mikk.mama m-a lasat sa ma uit la tv si ea dadeaa cu aspiratoru. dupa 1 ora m-am dus in camara si am gst o cuttiee.era cu fainaa dar eu n-am stiutcu ce e.asa ca mi-am pus-o in cap.cand mama nu mai ma gasit.sa uitat in bukatariee.si ce sa vadaa o fantomitza mica.[eu] oh go on
Cand merg in parca dau numai de oameni caree dorm.si eu tusesk.ca sai trezesc.
Am mankat si sapaun cand eram mik.si cand imi facea mama baiee ieseaa numaa klabuci