| miss44 a întrebat:

Cine imi zice si mie ceva statusuri? Unde as putea gasi statusuri faine?

Răspuns Câştigător
| Lory_2572 a răspuns:

Www.statusuri.ro
www.statusuri-mess.com
www.statusuri-cool.com
statusuri.de-calitate.ro

27 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Arcul de Triumf, statuia lui Stefan cel Mare, Mihai Viteazul etc.
Gasesti in aproape fiecare oras din Europa.
/Status=baza (ex.pt.o statuie, monument)(lat.)/

| BackAgainToTPU a răspuns:

Eu imi fac statusurile singura.
uite aici:
Hai sa uitam/Ca ne-am certat/ Hai sa acceptam/ Ca ne-am schimbat/ Hai sa iertam/ Ca ne-am luptat.

When the time`s passin` faster/ And my dreams get stronger/ I want it to be better/ It`s written in an old letter...

Am facut greseli si mi le-am corectat/ Si tin mereu minte de unde-am plecat/ Am sclipirea in minte/ Si viata-nainte / Si stiu foarte bine / Ca mereu este-un maine...

Astea-s originale. Nu te sfatuiesc sa folosesti ceea ce foloseste toata limeawinking
Spre ca te-am ajutat big grin
zbye wave

| LuS[z] a răspuns:

La naiba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.statusuri-belea.com cel mai bun... statusuri de tot felul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Addg jhgy op; ytf klopji /.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-i cu voi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe statusuri-cool.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cit de cruda e viata...hai so punem pe gratar... ce ziceti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rosu ca focul Iute ca dracul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

:* te amo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti da si pe statusuri pentru emo sunt cool

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa cauti pe net:versuri din melodiile tale preferate.sau in alte limbi.sa iti zic statusurile mele preferate//,, ea e Barbie si altele vor sa o imite la cat de scumpa e nu-si pot perminte ea nu tine cont de moda o arde cum simte ea se imbraca cu stil si stilul ei nu minte :X

e atat de schimbata asa cum nu o credeai vreodata

baieti au balansul lor fenomenal dar fetele au rolu principal

"mi-a fost usor cand am renuntzaT am inchis ochii si punCth` capitol incHeiat happy"

Nu sunt o papusa pe baza de arc. Daca vrei sa faci ceva pentru mine. Fa un infarct!laughing"

de ajuns cu bla' bla' bla' te pup pa'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

дедушка мороз подари мне на новый год такое, что бы я, увидев, сказала: "вау, ферари!"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Google

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://beautifullthings.weebly.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In google

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate am aere-n cap... dar asta e doar problema mea...
Poate kă tu nu mă suporţi dar asta e doar problema ta, dar nu mă cunoşti aşa kă nu mai comenta şi ai grijă de viaţa ta nu de-a mea...

Am învăţat să respect, iar el respectă doar banii...
Am învăţat să lupt singură, iar el e 0 făfă tati şi mami...

Te iubesc, după tine mă topesk, şi te ador, dar ştii kă nu după tine mor...nu?

| Claudiaeredit a răspuns:

*~Ce ar fi lumea fara BLONDE? O nimic toata… un dezastruhee hee „
*~Eu traiesc…tu stai. Sunt tot ce tu visezi, tot ce-ti doresti si n-ai!"
*~Daca cineva iti spune TE IUBESC, sa-i spui ca minte.caci iubirea iubirea nu se spune ci se simte…"
*~As vrea sa-ti demonstrez ca m-am schimbat. As vrea sa am sansa dar ai plecat.

Intra aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sper sa iti placa *

| Sayakoo a răspuns:

Buna. Uite cateva:
1. - Am un caracter puternic… imi place sa fiu EU… sa nu arat tristetea din sufletul meu!
2. Spui ca adori si ca iubesti, dar nu stii sa pretuiesti.
3. E prea tarziu acum, prea tarziu pentru regrete Din tot ce-a fost frumos au ramas acele momente.
4. -Ochii care te priveau candva cu atata dragoste, acum plang si se uita in alta parte
5. Plang de durere … sunt singura si trista si te vreau inapoi … intoarce-te si fa-ma din nou sa zambesc …
6. Tristetea m-a cuprins si vreau sa plang … nu mai pot … te iubesc si te vreau inapoi …
7. Viata poate fi inteleasa doar privind in urma, dar poate fi traita doar privind inainte
8. Vezi tu….nu pot sa te uit…fiindca te iubesc prea mult…insa tie ti-e usor….mie insa imi vine sa mor…
9. Maine vei regreta ca azi mi-ai spus adio si ma vei cauta, crezand ca eu inca te astept..vei cauta disperat sa-mi gasesti iubirea, insa doar cand ma vei gasi vei realiza ca ai cautat ceva ce a murit demult… vei plange atunci cum am plans si eu, dar va fi prea tarziu.
10. Fiecare cuvant e o speranta in plus… cu fiecare clipa trecuta moartea mea e mai aproape… iar eu inca visez.
11. De ce să mă înec în lacrimi şi să nu dau aceast mesaj de despărţire când pot să încep să studieaz iubirea adevărată şi să învăţ ccuvantul "feicire"
12. Încrederea şi fericirea au fost doar cuvinte mari. iubirea noastră clasică a murit cu lăutari
13. In ochii mei plânşi nimic nu are preţ acum. vreau să ne despărţim şi să ne vedem de drum
14. Nu conteaza cat ma iubesti... atata timp cat te prefaci!
15. E o nebunie sa urasti toti trandafirii, doar pentru ca te’a intepat un spin!
16. Am plans, am suferit, am pierdut atatea. totul pentru o cauza nobila: IUBIREA dintre noi doi
17. Ai pierdut un diamant in timp ce erai prea ocupat sa colectionezi pietricele.
18. Toti din jurul meu imi vand complimente, dar nimeni nu stie sa-mi ofere si sentimente.
19. Daca as avea curajul sa iti sp ca inca tin la tine daca as avea curajul sa iti sp ca inca ai un loc in gandul, sufletul si inima mea pentru ca u esti baiatul la care am tinut cel mai mult.si ori cat as incerca nu voi putea uita atat de usor tot ce a fost
20. Crezi ca-mi pasa ce ai? Oricum nu te respect. ai ambalaju` misto. da` continutu` e infect
21. De ce sa plang? suflete si inimi stiu si eu sa frang!
22. Nici cel mai bun machiaj nu are cum sa-ti schiteze un zambet atunci cand esti trist."
23. Chiar de-ar fi greu, tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme...tot as glumi! pentru ca stii.viata e grea si lumea e rea.cum as putea sa rezist, daca nu m-as purta asa!
24. Am pornit la drum pur precum lumina.Un copil cu scantei in ochi care nu stia ce-nseamna vina cautand iubirea si stima.Si cum nu stiam sa lovesc, viata m-a lovit prima.
25. invat sa plang fara lacrimi,sa admir cu maska indiferentei pe chip, sa sufar razand de fericire, am oferit dragoste acolo unde trebuia sa ofer indiferenta!
26.Lumea asta te distruge,Te induce in eroare, Fura tot si apoi fuge, Te raneste si te doare!
27. "Vreau sa simt din nou ca pot sa zbor Am incercat dar nu te pot uita asa usor... Mor incet...simt cum totul ma doboara Hai sa o luam de la inceput, suferinta sa dispara."
28.Privesc in urma mea, vad, oameni razand Lacrimile sunt, parca sbulberate de vant Cand plang, ma rog la Dumnezeu, mereu Si-L intreb:"Oare, nu Vezi ce vad si eu?
29. Toti sunteti in stare sa cuceriti o fata, foarte putini sunteti in stare sa o pastrati langa voi. "
30. Incearca sa razi si tu de viata...nu lasa numai viata sa rada de tine."
31.Traieste in asa fel incat sa nu ti se observe prezenta dar cand pleci din locul in care ai trait sa ti se simta lipsa.
32. • Am vrut sa uit tot ce'a durut • Sa intorc pagina si sa spun: A trecut, • Nu'mi pasa ce'a fost candva • Sunt alta acum • Si alta e viata mea
33.
• mi-as dori sa mai fiu fetita mica • Pentru ca juliturile din genunchi se vindeca mai repede decat inimile frante •
34? Ce te face sa crezi ca el era "The one"? Ai crezut ca stai o viata? Dar n-a trecut un an? Ai pus prea mult suflet? Nu-ti face corectie!? N-ai gresit cu nimic? Deci ia-o ca pe o lectie!?
35. `• Fiecare poveste are un sfarsit. Dar. In viata. Fiecare sfarsit are un nou inceput. •
36. Regreti? Regreta! Pt ca acum e prea tarziu am plecat si n.o sa my vin.tu plangi. mie`mi vine sa rad. e neplacut. dar gandeste`te ca a fost invers in trecut.
37. cuvintele sunt surde... acel vechi "eu" nu te mai aude! Am uitat toate acele sentimente, nu v`or fi momente sa n-am argumente!"
38.Nu mai sunt copil cu slabiciuni de alta data... acum sunt slabiciunea altora... cu caracter de piatra.
39. De ce ne indragostim, apoi nu mai iubim? Si spunem adio fara sa gandim?
40. Pacat ca ignoram pe cei ce ne adora si ii adoram pe ce`i ce ne ignora...pacat ca iubim pe cei ce ne ranesc si ranim pe ce`i ce ne iubesc.

Sper sa-ti fi placut :X fundita te rog puppy dog eyespuppy dog eyes

| dekku a răspuns:

Pe net... de poate gasi dar daca imi spui de care poate iti caut eubatting eyelashes:X

| Andreea_6384 a răspuns:

A trecut ceva timp, apoi mi'ai zis ca s-a terminat... Ce ciudat ...ca parca de tine eram drogata!

| Andreea_6384 a răspuns:

Uite poate iti sunt de folos:*
A trecut ceva timp, apoi mi'ai zis ca s-a terminat... Ce ciudat ...ca parca de tine eram drogata!

Spune-i lui ce probleme ai ca te`ntelege! Si el a trecut prin multe, poate reuseste sa le lege. o intamplare de alta si sa realizeze ca voi, ati fost de fapt facuti ca sa traiti amandoi; x
•Tu imi spui ca vrei sa fiu doar a ta. Hai arata`mi ce`mi poti da

o sa tє miήt faci` paяTє diή viªtª` mєª. stii` biήє pєήtяu tiήє tot ªS` dª. :`x. ήimic. яǻu ήu sє v. ª` iήtǻmpℓª dªcǻ`ªm` uή vªgabønt iή pяєejmª` mea

| Lungu_Gabriela_1990 a răspuns:

Https://www.facebook.com/StatusuriiOficial pe aceasta pagina gasesti statusuri originale si altele loate de pe net. :X O zi buna