| Eaaaaa a întrebat:

Care imi zice cateva statusuri in genul ca eu stiu ca ma iubesti si asa? Sau ceva statusuri faine?

Răspuns Câştigător
| Daniella13 a răspuns:

Stiu ca tu esti cel mai frumos lucru
Pe care-l vroiam si mi s-a intamplat

am pasit,
am alergat,
am sarit,
am zburat,
direct de pe pamant,
ca sa plutesc spre tine.

As da orice sa te vad macar o data
As da orice sa fim ca altadata

Vezi tu. esti aniversarea zilnica a fericirii mele

La anul' o sa iasa mult mai bine La anul' sper sa ma placi tot pe mine Sper sa nu te schimbi ca eu nu o sa ma schimb deloc Sper ca in inima ta, voi fi pe primul loc

Daca pana acum ma gandeam daca e bine sau nu ceea ce se intampla, acum nu ma mai intereseaza. Stiu ca te iubesc si asta e tot ce conteaza

poate ca viata nu are mereu o culoare anume. dar dragostea are mereu culoarea ei

Pästreaza-mä in sufletul tau atät cät crezi ca merit

Un cantec pentru tine
Poate va vorbi in locul meu

Zambec.Traiesc.Cant.Dansez.Si...poate iubesc

4 răspunsuri:
| TiinutsS:╳DiiiD a răspuns:

Stiu ca ma iubesti, o vad in ochii tai, cand ma privesti!; x

| Pijamale a răspuns:

". and you didn't mean to love me back, but I know you did." din versurile unei melodiibatting eyelashes

| Pijamale a răspuns:

"and you didn't mean to love me back, but I know you did." din versurile unei melodiibatting eyelashes