| DianaDidi95 a întrebat:

Cine imi zice niste statusuri frumoasee?
Dau fundita pentru cele mai multe si faine!

Răspuns Câştigător
| Bibi16 a răspuns:

Nu deranjati, treaba de superstar.

Daca ai nevoie de prietenia mea si ne despart 100 de pasi, fa tu primul pas si le voi face eu pe celelalte 99 pentru tine.

Prietenii adevarati sunt ingeri, chiar daca au uitat sa zboare…

___[]~[:*]~ CeI care ma critica si Ma invidiaza ~[phbbbbt]~___Vor doar sa ma scHimBe___PenTru cA vad in mine ceea cE Ei nu vor Fii niciodata [!]~[:*]~[]___

Nu lucrez in weekend si in zilele care se termina cu? i?winking deci da-ti buzz ca m-am plictisit.