| PrettyLittlePsycho a întrebat:

Cine-mi da si mie o viata pe candy crush? ii dau 10 bani!

Răspuns Câştigător
| Extraterestru2 a răspuns:

Daca joci pe telefon schimba ora si ti se baga automat ( schimba cu maxim 24 ore ca daca nu iti ramane in urma ceasul de la Candy Crush ). Funda daca ti-a fost de ajutor?

| PrettyLittlePsycho explică (pentru Extraterestru2):

chiar nu stiam chestia asta... straight face unde ne intalnim sa iti dau 10 bani? apropo, ia d'aci o fundita. :3

| Extraterestru2 a răspuns (pentru PrettyLittlePsycho):

He he he laughing Toti oamenii cred ca au fost innebuniti de Candy Crush laughing Mersi de fundita :* Apropo la ce lvl esti? laughing)

22 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Eu-ti dau pe gratis. Da, da

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Yooy, maica-mea era inebunita dupa jocul asta pana acum cateva luni

| PrettyLittlePsycho explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

ce face mama ta acum? e bine, sanatoasa? pwpek

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru PrettyLittlePsycho):

Doarme laughing

| PrettyLittlePsycho explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

somn usor, s-o pupi din partea mea! laughing

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru PrettyLittlePsycho):

Mamiii, ti pupa PrettyLittlePsycho rolling on the floor

| RainmakerX a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Am jucat si eu mai demult.rolling on the floor M-am blocat pe la nivelul 148 si nici cu coduri nu am putut sa mai ies de acolo. Diriga a ajuns pe la 448 si s-a blocat si acum ne cere vieti tuturor smug

| PrettyLittlePsycho explică (pentru RainmakerX):

daca ii dai o viata iti pune un 10... thug life. laughing)

| RainmakerX a răspuns (pentru PrettyLittlePsycho):

10,ea? M-am certat juma de ora cu ea pentru o sutime. Mi-a dat la un test 9, 49 si imi iesea media 9 asa... voiam si eu 10. Mi-a dat pana la urma, dar na, simplul fapt ca ai stat sa te gandesti atata pana sa dai 1 sutime inseamna ceva pentru mine. ZGARCENIA! smug

| PrettyLittlePsycho explică (pentru RainmakerX):

esti ghinionist... cum sa iti iasa fix 9, 49. laughing))

| RainmakerX a răspuns (pentru PrettyLittlePsycho):

A dat 10 smug Nu era absurda. A vrut sa faca misto de mine, atata tot rolling on the floor

| PrettyLittlePsycho explică (pentru RainmakerX):

bun atunci. laughing

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru RainmakerX):

Ce smecher! Daca s-ar juca si diriga mea jocuri din astea...

| RainmakerX a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

smug Norocul nostru... odata s-a luat de noi ca i-am intrecut copilul pe subwau surfers, ne intreba cum ajungem la scoruri din acelea imense. E prea smechera diriga, mai ales in timpul liber rolling on the floor

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru RainmakerX):

rolling on the floor) Diriga e profesoara si de religie si mna... Nu e ea cu din astea

| RainmakerX a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

A mea e de engleza rolling on the floor Iti dai seama ce fain vorbim cu ea pe wapp/facebook, nu? smug

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru RainmakerX):

Imi mai faci mult in ciuda? rolling eyes laughing

| RainmakerX a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Nu,gata... smug

| WarriorCat a răspuns:

Iti dau eu destule. la cate cereri primesc...