| Glumetz a întrebat:

Va jucati Candy Crush?

Răspuns Câştigător
| Happinessssss a răspuns:

Eu sunt la un level mic, pe la 50, așa, nu mă joc mereu, dai fundă te rog? love struck

7 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Am jucat si soda/saga si mi se pare plictisitor, am ajuns la 260 si ceva.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Da, foarte rar

| Happinessssss a răspuns:

Bună.
Da, mă joc Candy Crush happy
Mie mi se pare unul dintre cele mai frumoase și mai ușoare jocuri.
Cu ce te-aș mai putea ajuta?
--Fundă?-- te rog love struck

| Glumetz explică (pentru Happinessssss):

La ce nivel ai ajuns? Eu am ajuns la nivelul 241 si nu reusesc sa trec mai departe.

| Happinessssss a răspuns (pentru Glumetz):

Eu sunt la un level mic, pe la 50, așa, nu mă joc mereu, dai fundă te rog? love struck

| Grigore_Denisa_1983 a răspuns:

Da este dragut.
nu stii cum sa il treci? Il treci fiind calma! Nu te enerva!
Bafta!

| Mada37 a răspuns:

Da

| iulia1246890 a răspuns:

Da