| lalalalallll a întrebat:

Cine naiba ne tot dă stupid și nefolositor?! Numai trollii nu ne dau:
(aici a dat numai 1 stupid și nefolositor)
http://i.imgur.com/UINHG.jpg

http://i.imgur.com/hrOsM.jpg

http://i.imgur.com/IiirD.jpg

19 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Si ce dracu va enervati asa pentru un vot?
...atat timp cat nu este meritat nu ar trebui sa te agiti
ala e un copil fara viata personala.de asta face asta!
+ ca adminii daca este sa se fi laudat cu ceva, este faptul ca au niste tools care ii pot depista mai exact pe cei care dau voturi aiurea ...nu prea cred ca mai are viata lunga pe acest site!

| lalalalallll explică (pentru Apache):

Doar 1 singur vot?! Imposibil, fraierul dă câte 200 de voturi

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Cui îi pasă?
Vă agitaţi atât pentru un amărât de stupid, că zici că vi l-a scris cineva pe frunte cu marker permanent -_-

| RockaruL a răspuns:

Ei nu au învăţat încă sa voteze.

| HepiBăluns a răspuns:

Hmm...deci nu dau stupid si nefolositor ``troalele`` alea thinking laughing

| HepiBăluns a răspuns:

Ia uite aici la intrebarile astea...

http://www.TPU.ro/......ina-1.html

Si multe,multe altele. Aproape toate au stupid si nefolositor.

Oricum, cel mai bine, nu-l bagam in seama.Pe noi nu ne afecteaza cu nimic un stupid, dar lui o sa i se suspende contul;;)

| Loveis4free a răspuns (pentru HepiBăluns):

Care rozeta masii ne-a dat stupid mie, lui Comy si lui Mufla? Si cum de LoL a scapat bazma curata? Cati trolli mai aveam p-acilisa ca deja incep sa ma irite!

| LoL a răspuns (pentru Loveis4free):

Eu sunt mai... speciala!

| dadasssssssss a răspuns (pentru LoL):

Mda...esti mai speciala da vad ca dai voturi stupid la Apache, Comy, Mufla. Si totusi tu scapi fara nici un vot. Ce ar trebui sa cred thinking :S

| Apache a răspuns (pentru dadasssssssss):

Poate sunt naiv...dar Lol este una dintre putinele persoane de pe TPU pe care nu le suspectez

| dadasssssssss a răspuns (pentru Apache):

Eeeh... de unde sa stiu? Tu esti expertul big grin

| LoL a răspuns (pentru Apache):

Mersi mult de incredere!
dar ma intreb ce as avea de castigat prin datul voturilor de Stupid si Nefolositor?thinking in afara de suspendarea contului ...nimic

| LoL a răspuns (pentru dadasssssssss):

Cand am dat stupid lui Apche Comy si mai ales lui Mufla? puneti ochelari cred ca ma confunzi...asta daca mai este o LoL pe TPU

| dadasssssssss a răspuns (pentru LoL):

Ma rog...cred ca am vazut eu gresit sau te-am confundat. Scuze big grin

| LoL a răspuns (pentru dadasssssssss):

Da din greseala am dat un vot stupid lui Apache dar sigur a fost din greseala...sau sora mea geamana malefica de pe TPU mi-a spart contul si i-a dat Stupid... posibila a doua varianta!thinking

| lalalalallll explică (pentru LoL):

:O Nu se poate! Am și eu o soră malefică geamănă! Are 10 ani dar gândește cât una de 14 straight face. Cel mai penibil a fost anul trecut de ziua mea când a vărsat ulei pe jos în birou și am alunecat.fix în cur.

| dadasssssssss a răspuns:

Nici n-au cum daca sunt junioare...precis cand o sa fie senioare numai stupizi o sa dea si o sa le baneze contul' Ce bine ar fi happy big grin

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Pai simplu, daca e enervant raspunsul, sua jucnitor

| MeGustaaaaa a răspuns:

Cum ai facut poza sau ai copiato?!