| Cretaker a întrebat:

Ai ghicit, alt comic nefolositor de trei cadre.
TPU related

http://i.imgur.com/53VRW.png

Răspuns Câştigător
| Sconcsiş a răspuns:

@Critical
Tu de unde blana mea stii cum il cheama? straight face

27 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

@Pisycutza de paint ai auzit?

| pwp a răspuns:

Cretaker, esti tare!
n-am cuvinte!

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Multă dezamăgire pe cei care se aşteptau să apară în ultima parte din serial...(nu, nu mă număr printre ei)

| marrr a răspuns:

Avem doua subiecte a si b.
A: cu ce program crezi ca a facut Cretaker alea? Paint sau Photoshop?
B: phaint=faint=fail
A: =>photoshop=scula lui cretaker?

| QuadruplePersonality a răspuns:

Cineva e cam moracanos.
`Ce nu lasa copii sa fie fericiti?
Sper ca nu tu l'ai invatat de astea :-

| Cretaker explică:

Bobo - Bogdan.

also, Google. (L3ul)
also, 'vezi raspunsurile acestui utilizator' si raspunsul lui mersi:
''Bobo.
de la bogdan,,, nume tare frumos, apropo. postat la 12 Decembrie 2010 18:12 ''

Case closed.

| Cretaker explică:

Loooll sooo randummmm xDXDXDXD

xD

| Cretaker explică:

Go on, Critical.

| Cretaker explică:

@mersi

Problem?

Răspuns utilizator avertizat
| Pisicuța a răspuns:

@scons nu e greu de ghicit daca te uiti atent la tricoul din av lui tongue
asta am ghicit-o si eu

| LolaXLillyNuSpuneNimik a răspuns:

Cretaker ca ce program faci imaginile? Vreau si eu sa fac una si nu am cum

| Me_5216 a răspuns:

Ammmmm... cred ca toata lumea stie cum il cheama laughing...

| Sconcsiş a răspuns:

@mersi (ma rog, Cretaker)
Nu mai imi fa in ciuda, ca imi fac si eu inca un cont... laughing

| Sconcsiş a răspuns:

@mersi
devil who's the second account now? devil

| FaraNumeNuoah a răspuns:

Tare amuzantlaughing)rolling on the floor))

esti bun!

| nodeerskulls a răspuns:

Mama ce iritata e lumea ca stie Critical cum te cheama Bobo laughing

In orice caz, cam asa ma simt eu cand bate Craciunul la usa.
=I mean, I can't really feel the holiday spirit when commercialism raped it in the ass and bukkake'd on its face, amirite?

| nodeerskulls a răspuns:

@mersi
Problem?

| dsadasdsada a răspuns:

Ce'am mai ras, eu sunt deja trista rolling on the floor *drinking nestea*... zZzZ

| change12 a răspuns:

Ziceati ca vreti partea a 6-ea pana de craciun? uite ca acum ma rog sa fie pana in anul nou 2012

| Nimeni_2549 a răspuns:

Foarte tare. laughing
Mai fă. love struck

| Tokha a răspuns:

Tare.Cretaker,lasă dracului prostiile, poponare şi termină odată Partea a Şasea din TPU The Movie, nu vezi că numărăm deja zilele până va apărea. Lasă mini-comicurile că nu-s de tine, ăăăă... şi apucă-te de maxi-comic! Go. fast

| Brumilicious a răspuns:

Draguts, bobo smug tongue laughinglol

| Genius21 a răspuns:

Ce caut eu aici? XD

| cOnTexT a răspuns:

Felicitari Bogdan

| cOnTexT a răspuns:

Nepotii mei @sconcs si @mersi (AKA Cretaker), stiu mai multe decat credeti voihappy!