| TrupFaraSuflet a întrebat:

Cine rezista sa se uite la tot filmuletul, este cel mai tare! http://www.youtube.com/watch?v=AA5DsLzSVrk&feature=relat ed

Răspuns Câştigător
| MâţulMov a răspuns:

Eu chiar m-as, uita, dar n-am chef sa vad dupa aia factura la curent.

15 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Daca vrei poti sa te uiti mai mult de 100 de orelaughing

| TrupFaraSuflet explică (pentru CautNume):

Stiulaughing deja am 5000 de secunde, si nu ma pot opri...imi place melodiarolling on the floor

| RobYnReloaded a răspuns:

Bit.ch Please!
http://i.imgur.com/icTJf.png
Nyaaaaaan All The Way!
Nyaaaaaan All The Internet!
Nyaaaaaan All The Day!
~Fu.ck Nyaaaaan, I'm goin' to sleep all night like a rainbow~

| Woodenpints91 a răspuns (pentru ɐɹıʌןǝ):

De ce toţi vă ascundeţi paginile şi semnele de carte? straight face
Chiar atât de importanţi credeţi că sunteţi, încât noi ne-am folosi de datele voastre virtuale?

| ɐɹıʌןǝ a răspuns (pentru Woodenpints91):

Nu chiar...
Dar stii...simtul securitatii.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru ɐɹıʌןǝ):

Daca cineva vrea să afle ce faci tu la calculator, află oricum, chiar dacă tu încerci să te securizezi.

| alexalexandrusincerul a răspuns:

M-am uitat la tot...in 3 secunde

| TheHeadbanger a răspuns (pentru alexalexandrusincerul):

Chuck Norris s-a uitat la el de 5 ori intr-o ora! rolling on the floor

| doarEu001 a răspuns:

Bah esti nebunlaughing))))

| TrupFaraSuflet explică:

Eu una mam dat batuta dupa 30 de minutelaughing

| antantonio88 a răspuns:

L-am vizionat, dar cu derulări...N-ai spus cum!

| TheHeadbanger a răspuns:

Chuck Norris s-a uitat la el de 5 ori intr-o zi! rolling on the floor

| Ex3cuTiOn a răspuns:

Esti tare eu in 20 de secunde eram plictisitlaughing