| Zonnie a întrebat:

Cine stie canteva bancuri? (nu cu prostii) - cele mai multe si amuzante primesc funda big grin

Răspuns Câştigător
| Matei_Rodica_1997 a răspuns:

Trei blonde vor sa treaca Nilul dar niciuna nu stie sa innoate destul de repede ca nu cumva sa-i manince crocodilii. Dintr-odata apare zina cea buna si le spune ca azi se simte foarte bine si de aceea fiecarei fete le va indeplini o dorinta.
Prima:
- Vreau sa innot de zece ori mai repede decat pot.
Innoata cit innoata dar cand ajunge la jumatatea latimii riului hatzzzzz, o maninca crocodilii.
A doua speriata:
- Vreau sa innot de 20 de ori mai repede decat pot. Dar nici ea nu reuseste, ajungand pina la un metru de mal este sfisiata de crocodili.
A treia nici nu mai stie ce sa faca si cere sa se transforme in barbat.
Dupa ce se transforma se uita putin imprejur:
- Aaha... uite un pod!

O blonda suparata ca lumea face misto de ea se vopseste roscata.
Intr-o zi se intalneste cu un cioban si ii spune:
- Ciobane, daca iti spun cate oi ai imi dai si mie una?
- Da, fata tati! zise ciobanul.
- 201! spuse blonda
- Fata tati daca iti spun ce culoare are parul tau natural, imi dai cainele inapoi?

Intr-o zi, vine leul cu un Porsche 911 rosu, superb, decapotabil, tocmai cumparat.
Opreste in fata magazinului din padure si incepe sa strige:
- Ba! care se atinge de masina mea, e MORT!
Dupa ce pleaca leul, apare si iepurasul, vede masina si o ia, face o tura, si se intoarce cu ea prafuita, busita etc.
Iese leul, vede masina si mort de suparare o ia pe vulpe si o descoase. Afla de la ea doar ca o luase cineva cu urechile lungi.
Dispare lupul, vine iepurasul la vulpe:
- Ce i-ai spus? Ce i-ai spus?
- Numic, nimic-doar ca era cineva cu urechile lungi...
Iepurasul, smecher, scuipa in maini, isi da urechile pe spate si spune:
- A belit-o magarul!

Un taran se duce la doctor cu capul spart! Doctorul il vede si il intreaba : ''da dc ai capu spart tarane?'' Taranu zice : ''pai mi l-a spart vaca cu coada!'' Doctorul zice :'' pai cum sa tzil sparga vaca cu coada?'' La care taranu;'' pai i-am legat o piatra de coada ca sa se apere de muste!

6 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Http://www.google.ro/ le știe pe toate.

| InsartIuzarneimHiar a răspuns:

Intreba-l pe Mr. Goagal, el le stie pe toate.

| Aneurysm a răspuns:

Tot T/A-ul în cor: NU ŞTIM D-ASTEA!

| umbrax a răspuns:

Google ca doar de aia exista

| nice67 a răspuns:

O barza ducea un batranel in cioc:
Batranelul catre barza:
- Hai, recunoaste ca ne-am ratacit!

Un terorist intra intr-un petshop si striga:
-Am o bomba, in 30 de secunde sa fiti toti afara!
Din fundul magazinului, o broasca testoasa:
-Sa mori tu!

Bula:
- Tata, tata, nu mai merg la scoala!
- De ce, Bula?
- Pai, doamna invatatoare asta nu stie nimic!
- Cum asa, Bulisor?
- Pai, ieri m-a intrebat pe mine cat fac 2+3!

Bula se lauda la serviciu:
- In sfarsit, ieri am ajuns si eu cineva!
- Ei, chiar asa?!? Ce s-a intamplat?!?
- Pai, aseara nevasta-mea a spus: 'Sa duca cineva gunoiul la ghena!'...

- tu parles francais?
- ce, ma?
- tu parles francais?
- ce, ma?
- intrebam daca vorbesti franceza.
- da, foarte bine.

Pe un deal erau 2 vaci!
Una neagra si una mai incolo

Un pitic la farmacie: o aspirina, va rog.
- v-o impachetez?
- nu, mersi, o s-o dau de-a dura...

| blooDyFox a răspuns:

Stim stim...