| andyx11 a întrebat:

Cine stie cea mai tare gluma primeste funda

Răspuns Câştigător
| georgeggg a răspuns:

Parinti lu Bula il lasa singur acasa numai pentru cateva ore,si ca sa nu faca prostii pune un disc cu povesti.
La intoarcere aud urlete infioratoare inca de la scara blocului,zici ca erau scoase de un posedat! "DA VREAU! DA VREAU!".
Fug parintii lui Bula cat pot ei de repede intra in casa si il gasesc pe saracul Bulisor cu clabuci,si spume la gura, cu parul smuls din cap si zbierand la infinit:"DA VREAU! DA VREAU!"
Si discul:"Copii, vreti sa va spun o poveste? Copii, vreti sa va spun o poveste? Copii, vreti sa va spun o poveste?"

6 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Stiu eu:

覌*ン廥

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oare cate funde are(ar trebui sa aiba) nea gugal' in momentul asta?

| FortaSteaua2012 a răspuns:

Proaspeti casatoriti, sotul primeste un bilet de la sotia sa pe care scrie " Te iubesc, esti comoara vietii mele!
" peste 10 ani pe bilet scrie "zahar, ceapa, rosii"! happy

| MadalinaCostea a răspuns:

Un roman ajuns in Franta, isi ia petit dejuner(paine,unt,marmelada, croissant), cand un francez, mestecandu-sinelipsita sa guma, se aseaza linga el. Romanul il ignora in mod vadit, dar in ciuda acestui lucru francezul il apostrofeaza:-Voi painea o mancati toata? Romanul prost dispus:-Evident.Francezul facand un balon cu guma:-Noi nu. Noi in Franta mancam doar miezul, coaja o adunam intr-untomberon, o reciclam, o transformam in croissant si o vindem inRomania.Romanul pastreaza tacerea.Francezul insista:-Voi puneti marmelada pe paine? -Evident.Francezul intorcand guma intre dinti si ranjind, zice:-Noi nu.In Franta, la micul dejun, noi mincam fructe proaspete, darpunem toate cojile si ramasitele intr-un tomberon, le reciclam, facemmarmelada si o vindem in Romania. Atunci romanul intreba:-Voi francezii faceti sex?-Binenteles, raspunde francezul cu un zimbet imens.-Si ce faceti cu prezervativele folosite, continua sa intrebe romanul.-Le aruncam, binenteles-Noi nu, continua romanul. In Romania, le strangem intr-un tomberon, le reciclam, le transformam in guma de mestecat si le vindem inFranta.

| Irisfrumusika192q a răspuns:

Un tigan intra un bar si striga catre chelner:Un roma, iar chelnerul zi ce: Te-am vazut de la intrare, Du-te dracu!