| TheDarkOne a întrebat:

Sa puna fiecare aici o gluma.
Gluma care ma face sa rad cel mai tare primeste Funda!happy

Răspuns Câştigător
| cristianorudi7 a răspuns:

Naaaa tiuuuuulaaaiiii doamnie da die undie sa scot eu amuu cea mai buna guma din lumie ma copcilie ma? na na auzileai aci: eram cu un prieten stateam de vb seara tarziu si la un momentdat vine un betiv si mergea mi drept decat dacia, cand pe stanga cand pe dreapta(zici ca facea test de trecut printre jaloane, facea scoala de mers pe intuneric) si se ia prietenu meu dupa el si mergea exact ca si el si au trecut amandoi testul cu jaloanele pana pe la sfarsit cand beatu a facut mult stanga si ca prin minune a facut repede dreapta dar prietenu meu nu a mai apucat sa faca dreapta si a intrat in boscheti sa impiedicat de ei si s-a dus la vale in gradina, cred ca in seara ai am ras cel mai tare. na auzilea aci inca una mai micuta, era ziua unui copcil mic si cand a trebuit sa sufle in lumanari( a suflat tot ok, a scos lumanarile) si se apropie de tort sa-l miroasasi l-am bagat cu capu in tort si stiti cum este omu de zapada? ca cam asa ceva era si el niehehehehee ma apuca la ore tarzii.

funda

2 răspunsuri:
| TheDarkOne explică:

"vine un betiv si mergea mi drept decat dacia" rolling on the floor)))
asta mi.a placutlaughing

| Alex_7125 a răspuns:

Razi am spus happy