| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie daca capra sparge piatra-n patru sau piatra sparge capul caprei? P. S:capra sparge crapul caprei capreamiai capul capreilaughingrolling on the floor. cel mai funny raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| JustMelavJustMe a răspuns:

Nu stiu pentru ca piatra a crapat capul caprei inainte sa treaca ionel cu caruta tunada(4X4)...si sa arunce o privire la capra cu capul crapat de piatra...

2 răspunsuri:
| TheFreak a răspuns:

Intrebare tampita => raspuns tampit.

| VilcuDenis1971 a răspuns:

Capra sparge piatra, piatra crapa-n patru, crapaiar capul caprei cum a crapat piatra-n patru