| Alexander5 a întrebat:

Unde pot gasi cam 100 de persoane dispuse sa spuna "Capra calca piatra,
Piatra crapa-n patru
Crapa-iar capu caprei
Cum crapa piatra-n patru."
si ce opinii aveti in a le convige sa faca asta?

Răspuns Câştigător
| michelia a răspuns:

Daca o sa insisti n-o sa ai succes. Totul trebuie sa fie ca un joc; pentru ca esti prea insistent, de aia te refuza.

3 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Depinde, ce urmaresti cu acest eveniment si ce publicitate/promovare iti propui sa-i faci. Poti opta pentru elevi din scoala ta sau poti face un event pe facebook/twitter/google+ (ajuta si la promovare)

| michelia a răspuns:

Toti am spus chestia asta cindva si ne-am distrat cand se incurcau altii.
Fa-o cu cineva intr-un grup si apoi asa vor fi si ceilalti provocati s-o faca.
Dar sa atingi fix un numar de persoane mi se pare ciudat si absurd. Doar o faci pentru distractie, nu?

| Alexander5 explică (pentru michelia):

Am primit o provocare si oamenii nu sunt prea incantati sa spuna asta. sad

| michelia a răspuns (pentru Alexander5):

Daca o sa insisti n-o sa ai succes. Totul trebuie sa fie ca un joc; pentru ca esti prea insistent, de aia te refuza.