| Hirom a întrebat:

Cine stie farse amuzante pentru 1 aprilie? Dau Funda pentru cele mai indraznetewinking

7 răspunsuri:
| Bybybya a răspuns:

Http://www.prieteni.ro/......0-387.html
http://ozi.ro/farse-de-1-aprilie/

Aici cred că sunt destule. Distracţie plăcută!

| Ashadow a răspuns:

Ti-ai facut tema la sport?
ĂĂĂ nu.
Ţeapa n-avem sport azi.

| AtateaConditii a răspuns:

Pui scoci la usa jos ca un fel de piedica, cum ne trezim noi dimineata somnorosi nu o sa ne dam seama si pac pica cand da sa intre la wc sau in camerahee hee.

| 00AName00 a răspuns:

Opreste-te pe trecerea de pietoni (preferabil cand e verde) si leaga-ti siretul la pantofi. sa vezi ce fata fac unii

Arunci pe jos o bancnota de 10.000 lei sau alta suma, iar pe ea pui ceva lipicios si transparent (lipici, apa cu zahar, etc) astfel incat, in momentul in care cineva va incerca sa o ridice i se va lipi de mana.

Scrieti pe o foaie de hartie mare "INVENTAR" si lipiti-o pe usa unui magazin. Veti vedea ca nu mai intra nici un clent.

Mergeti intr-un magazin cu scara rulanta si daca scarile coboara tu urca daca urca tu coboara. Fa-o pana vin cativa oameni si urmariti
reactia lor.

Uite-te obsedant la genunchii unei vanzatoare(preferabil cu un complice) si dupa ce va indepartati uitati-va la reactia ei

Spune-i profei ca tabla cade si-i vei vedea reactia

Cumpara 48 role de hartie igenica si umple clasa cu rolele. Rezultatul merita bani

Daca ajungi primul in clasa nu uita pasta de dinti.
Pune pasta pe cleanta usii.Colegul urmator va pune mana pe cleanta si se va duce repede sa se spele

Ii spui unui coleg: "Vezi ca iei vopseaua!"

Spune-i profei ca este murdara de ruj pe dinti si vei vedea cum isi va scoate oglinda din geanta sa vada daca este adevarat

Lipeste-i colegului de banca pe spate un biletel pe care sa fie scris: "Imi caut sot/sotie"

Incearca sa mananci mouse-ul

Luati o foaie si scrieti pe ambele parti: "Citeste pe verso"

De 1 aprile duceti-va la cineva pe care nu il cunasteti, strange-l in brate si spune-i ca de cand nu v-ati mai vazut si ce a mai facut?

Zambeste-i diabolic in continu persoanei de langa tine.

Notează în agenda unui coleg - Ora 10 a.m., să nu uit să verific cum îmi stă în colanti.

Timp de o oră adresează-te tuturor celorlalti cu Gigel.

Intr-un internet cafe, intreab-o pe persoana de langa tine daca stie sa descifreze fisiere de la Pentagon.

Ia notite pe mana.

Arunca cu hartiute in colegul din fata si da vina pe altcineva.

| facepalmlol a răspuns:

"Dam test"

| WholeWorldTeam a răspuns:

Niste faze interseante ar fi sa decupezi de undeva bancnote si sa le lipesti ambele parti in asa fel incat sa para reale si apoi le lasi pe strada si te duci sa te ascunzi undev asa vezi ce se intampla.Eu odata am facut asa cu o "bancnota" falsa de 10 lei si cand a vazut una pe strada, asa s-a bucurat de numa laughing)

| MIRUNAmyra a răspuns:

Te duci la o fata, ii spui numele tau ii ceri numele ei, dati mana politicos, iar dupa sa strigi :Ce buna estiiiii! si sa fugi.Mi-a aratat-o un baiat!