| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie niste glume bune la care sa razi cu lacrimi.Cel care ma face sa rad cel mai mult primeste

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Gume? Wrigley, Spearmint.

| AdolfHitler1889 a răspuns (pentru darrio2007):

Scuze "glume" o sa incerc sa o editez...

| darrio2007 a răspuns (pentru AdolfHitler1889):

Ok.Mi-am dat seama ca ai gresit.Am facut doar o gluma. Sper sa nu te superi.

| AdolfHitler1889 a răspuns (pentru darrio2007):

Deloc happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
1.Un ardelean vede într-o vitrină lucrarea lui Nicoale Ceauşescu, intitulată "The future of Romania", şi zice încet: - Iată o carte de actualitate! - Cum aşa? se miră un trecător. - Păi, nu ştii să citeşti? "Te futură, of, Românie!"
2.Trei barbati vorbeau intr-un bar despre sex. Italianul: "Saptamina trecuta, m-am culcat cu draga mea Lucia, a fost grozav. Am uns-o toata cu ulei de masline, am facut dragoste patimasa si la final ea a gemut pentru 5 minute." Francezul: "Saptamina trecuta, am facut amor cu iubita mea Amelie, a fost grozav. Am intins frisca peste tot trupul ei, am facut dragoste ca nebunii si la final ea a tipat pentru 15 minute." Romanul: "Ei bine, saptamana trecuta si eu am facut dragoste cu Maria mea. Am dat-o prin untura, am facut sex si apoi ea a urlat sase ceasuri." Uimiti, italianul si francezul il intreaba: "Ce naiba ai putut tu sa-i faci sotiei de-a tipat 6 ore?" "Mi-am sters mainile pe draperiile din sufragerie!"
3."Două blonde stau de vorbă. Prima îi spune celeilalte:
- Ştii, ieri mi-am făcut testul de sarcină!
Cealaltă foarte curioasă:
- Şi au fost grele întrebarile?"
Mai multe găseşti aici,
http://bancuri.ro/
Te pup!

| cont3aza a răspuns:

Doi scheleti se trag de piele happy

| MarinaBarbara a răspuns:

Suna telu:
Alo! Mitica la tel?
Nu domnule este o greseala!
Peste 2 min suna iar telu:
Aloo! Mitica la tel?
Nu domnule este o greseala!
Peste 2 min suna iar telu:
Aloooo! Mitica la tel?
Nu baaaaaa nu intelegi ca este o greseala!
Peste 2 min suna iar telu:
Alo! Sunt Mitica m-a cautat cineva?