| PrintesaRockChichi a întrebat:

Stie cineva glume? Vreau cat mai multe si fara prostii! Cine imi da mai multe primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| yonutboss123 a răspuns:

Un om ai intrat intr-un bar si a strigat:
-cine vrea bataie
a raspuns o matahala eu vreau
-omul spune du-te peste strada ca de acolo am luat si eu

pe un vapor un am spune reeeeeepede om peste bor totii oamenii sar si salveaza omul mai striga odata reeeeepede om peste bord dupa catev astrigari in care a spus acelasi lucru mai striga odata
reeee... oameni nu mai asteapta sa zica si sar in apa si atunci omul spune reeechini bah

5 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Te referi la bancuri?
Voila:
Intr-o zi, la scoala, invatatoarea ii intreaba pe Bula si pe Strul cu ce se ocupa parintii lor.Prima data il intreba pe Strul: "Ma, Strul, ce ii tatal tau?" la care Strul ii raspunde: "Gropar"!

Invatatoarea: "Nu se spune gropar, se spune functionar la pompele funebre."

Il intreaba pe Bula: "Tatal tau ce-i?"

Bula: "DJ la Mistic Club!"

Invatatorea: "Si ce-i aia?"

Bula: "Clopotar si cantor la biserica."

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. http://www.avocatnet.ro/......radem.html
2.
http://www.avocatnet.ro/......ocati.html
Aici gasesti destule si decente (cele deocheate sint sterse imediat) si ca sa le citesti nici nu trebuie sa fii inregistrat. Spor la ris!

| MisterToast a răspuns:

Doi polițiști numărau o nucă. Ză end.

| Lauraaaaaaaaaaa a răspuns:

Cauta pe facebook Papagalii vorbitori si acolo vei gasi multe glume

| CanHelpYou a răspuns:

Cel mai bine intra pe acest site http://www.mioritice.com/ Site mai bun de bancuri nu ai sa gasesti. Iti alegi categoria si le citesti sunt foarte multe.