| ww2Totenkopf a întrebat:

Cine stie niste legende urbane? FUNDA pentru cea mai infricosatoare.

Răspuns Câştigător
| jj95 a răspuns:

Ce spui de asta?
http://www.lovendal.net/wp52/bloody-mary-fecioara-cea-sangeroasa/
Bafta!

18 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

A fost odata ca niciodată...

Sfâtșit.

| ww2Totenkopf explică (pentru Musique):

Avea un inceput promitator...

| Musique a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

Și un sfârșit dureros.

| suităr a răspuns:

Cauta-l pe Slenderman

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Păi la mine în parcare beciurile de la fiecare scară sunt legate între ele şi dacă ai curajul să încerci să treci de la una la alta vezi semne satanice pe diferite obiecte (uşi rupte, coperte de cărţi) şi alte chestii, chiar cranii de om.
Nu e tocmai o poveste urbană, dar e adevărată. Şi mai e o chestie că pe unde trec eu în fiecare dimineaţă să merg la şcoală au murit sute de persoane pe timpul primului război mondial. Dacă am citit bine thinking
Nu-i drăguţ?batting eyelashes

| ww2Totenkopf explică (pentru 六兆年と一夜物語):

Ii nimic pe langa legendele nazistilor.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

Măcar au legătură cu oraşul în care locuiesc laughing

| ww2Totenkopf explică (pentru 六兆年と一夜物語):

Doar in Polonia si Germania. Daca vrei iti spun cateva.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

Sunt horror sau ceva de genul?

| Foxyyyy a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Ma mut la tine.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru Foxyyyy):

Te aşteptbatting eyelashes
PS: copchii din parcare (aceia fiind cei de vârsta mea) spun că scara mea e bântuită şi că se întâmplă chestii stranii acolo happy

| Foxyyyy a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Interesant cartieru' tau. laughing

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru Foxyyyy):

Ştiu. Ambulanţa, poliţia şi pompierii trec destul de des pe acolo happy
Am avut şi pedofili, şi criminali. Deşi nimic serios, de dat la ştiri.

| Foxyyyy a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Si eu am avut chestii de genul, dar eram mai mica pe atunci.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

Ia să auzim.

| ww2Totenkopf explică (pentru 六兆年と一夜物語):

-Legenda sapunului din grasime de evreu.
-Legenda lampii din piele de om.
-Legenda buncarului secret din Antarctica.
-Legenda tunelurilor secrete.
-Legenda bombei atomice naziste.

| ConducereaLumi a răspuns:

Cea mai infricosatoare legenda...

''Era o noapte ploioasa si cu fulgere... apoi s-a facut zi''