| ☺♥Love♥☺ a întrebat:

Cine stie vreun banc sa-mi spuna si mie ca ma plictisesc. Cel mai reusit primeste fundita.

Răspuns Câştigător
| TraficantaDePufuletzi a răspuns:

Culmea electricitatii:sa gadili becul si sa rad aia de la centrala!

5 răspunsuri:
| ☺♥Love♥☺ explică:

Unul haios

| lolwut a răspuns:

Tata canibal si fiul canibal merg la vanatoare.
Vad o femeie grasa
-Tati,tati!uite mancare!
-Lasa, fiule, ca-i prea grasa.
Merg ei ce mai merg si vad o femei somaleza
-Tati,tati,fii atent ca asta-i slaba!
-Nu fiule,asta-i prea slaba.
Mai cauta ei ce mai cauta si dau de o femeie super
-No, acuma-i momentu’ tati
-Nu fiule.Pe asta o ducem acasa si-o mancam pe mata.

| RyAngel a răspuns:

O blonda si o bruneta in parc
bruneta: uite o pasare moarta
la care blonda uitanu-se spre cer: unde?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-o zi nea Vasile se duce la padure cu caruta si cainele sa ia lemne.Incarca el lemnele si pleaca la drum.La un momentdat calul nu mai vrea sa traga, si il biciuieste, si calu ii zice lu nea Vasile:"ma nea Vasile nu mai da ca ma doare". Fuge nea Vasile ce fuge, se opreste dupa un copac si cainele dupa el"Bai nea Vasile ce m am speriat cand a vorbit calu" happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un patron cind merge la serviciu, laun semafor vede un cersetor, slab, cocosat, ne -barberit. si patronu zice sa faca si el pomana si ii intinde o 100 de euro, si ii spune. astazi sa iti faci toate poftele, sa bei, sa fumezi, sa mergi la curve. la care cersetoru spune. domnule eu, nu beau, nu fumez, nu merg la curve.la care patronu ii mai da o 100 de euro si ii spune. mergi la masina din spate sa vada si nevastamea cum arata un om care nu bea, nu fumeaza, si nu merge la curve.