| katherine7481 a întrebat:

Cine stie un banc amuzant? cel mai bun primeste funda

Răspuns Câştigător
| Zuzzi a răspuns:

- Doamnă, arătaţi superb în această toaletă!
- Nesimţitule, închide uşa!
Arati superb! Cu degetullaughing
Femeile se împart în două categorii: Doamne şi Doamne Fereşte!
Soţul intră în pat şi-i şopteşte soţiei la ureche: "Sunt fără chiloţi"
Soţia: "Lasă-mă să dorm, mâine am să-ţi spăl o pereche"
Alo, draga mea, ce-ţi plac mai mult, bananele sau căpşunile?
- Eşti la piaţă?
- Nu, la farmacie!
Sotia ii spune sotului:
- Mai bine ma casatoream cu dracul!
- Aiurea, scumpo! Casatoria intre rudele de sange e interzisa!

funda?

4 răspunsuri:
| Cosmin3D a răspuns:

Stiu mai multe, tine:
--------------------------------
Alinuta se trezeste noaptea, auzind batai in geam.
Deschide geamul si vede o cioara mare, neagra si urata batand din aripi si croncanind: "Te mananc...te mananc...te mananc!"
Alinuta fuge, speriata, la ma-sa si o scoala din somn:
- Mami, mami, repede, ca ma mananca pasarica!
- Scarpina-te!
------------------------------------------------------------------
Alinuta vede, la plaja, un baietel in pielea goala.
Alinuta: - Mama, ce-i atarna baietelului, intre picioare? Mama: - E, ce sa-i atarne? O fluierice!
Dupa o jumatate de ora, Alinuta incepe sa planga.
Mama: - De ce plangi?
Alinuta: - M-ai pacalit, mama! Degeaba am suflat, ca nu fluiera!
--------------------------------------------------------------------------
Vine Alinuta acasa si-i gaseste pe toti plangand.
- Ce ati patit, mai?
- A murit bunicul, ma!
- Cum asa?
- Pai, sa vezi! L-am adus sa vada si el casa. Era pe balcon si s-a daramat cu el!
- Si a murit bunicul!?!
- Nu! A cazut, da' s-a prins de tocu' de la geam! A alunecat si iar a cazut!
- Si-a murit bunicul!?!
- N-a murit, mai! A picat in copacul din curte!
- Si a murit bunicul!?!
- Nu! A fost catapultat pe acoperis, de pe care a alunecat si a tras toata tigla dupa el!
- Si a murit bunicul!?!
- Nu! Ca s-a prins de burlan! Da' s-a desprins cu el, cu tot si a ajuns la etajul 2! Dar s-a rupt cu el si a picat, prin tavan, la etajul 1!
- Si a murit bunicul!?!
- Nu, mai! S-a rostogolit, pe scari, pana la parter!
- Si a murit...
- N-a murit, mai! Da' l-am impuscat noi, ca ne darama casa!
-----------------------------------------------------------------------
Alinuta a primit de ziua ei o bicicleta si se plimba in jurul blocului.
Mamica ei o admira de la balcon:
- Uite, mami, fara-o mana!
Dupa inca o tura:
- Uite, mami, fara maini!
Dupa inca o tura:
- Uite, mami, fara dinti!
---------------------------------------------------
Alinuta intarzie la scoala. Profesoara era deja in clasa.
Alinuta: - Buna ziua! spune ea, trista.
Profesoara: - Alinuta, te rog sa iesi si sa intri fericita!
Iese, apoi:
Alinuta: - Buna ziua! spune ea, aproape fericita.
Profesoara: - Nu auzi? Intra fericita!
Alinuta: -Buna ziua! Ce mai faceti? Ce zi frumoasa! zise, foarte fericita.
Profesoara: - Foarte bine! Dar de ce ai intarziat?
Alinuta, foarte fericita: - A murit mama!
---------------------------------------------------------------
Alinuta se joaca, pe afara, cu un baiat, de-a ascunselea.
Ea spune:
- Daca ma gasesti in 20 minute, poti sa ma tii de mana; iar daca ma gasesti in 10 minute, poti sa ma saruti; iar daca ma gasesti imediat, faci ce vrei cu mine. Vezi ca ma ascund dupa frigider!
-------------------------------------------------------------
Alinuta, la plaja, cu mama ei.
Alinuta: - Mama, de ce nu am si eu, intre picioare, ce are baietelul ala?
Mama: - Rabdare, Alinuta, rabdare!
------------------------------------------------------
Invatatoarea: - Alinuta, de ce ai lipsit, trei zile, de la scoala?
Alinuta: - Mi-a murit bunica!
Invatatoarea: - Si cum a murit?
Alinuta: - A calcat-o tractorul, pe deget!
Invatatoarea: - Alinuta, dar nu se moare de la asta!
Alinuta: - Da! Dar degetul l-a avut in nas!
------------------------------------------------------
Alinuta merge prin padure si se impiedica.
Pinocchio, care venea din spate, n-o vede pe Alinuta si cade cu nasu-n p***a ei.
Alinuta: -Hai, Pinocchio, spune o minciuna!
---------------------------------------------------------
Pe o banca statea Alinuta. Era trista.
La un moment dat, vine Mos Craciun si, vazand-o atat de trista, s-a gandit sa-i indeplineasca 3 dorinte.
- Care este prima ta dorinta, fata mosului?
- Pai imi doresc un Mertan.
- Dorinta iti este indeplinita. Care este a doua?
- Pai imi doresc o vila.
- Si aceasta dorinta iti este indeplinita. Si care ar fi ultima?
- As vrea un cont in banca, sa nu mai am grija banilor.
- Ti-am indeplinit si aceasta dorinta. Acum, fata mosului, ia incearca tu un sex oral.
- Dar cum se poate asa ceva. Eu nu-s curva...
- Dar pentru toate dorintele pe care le-am indeplinit!
- Bine... fie.
Peste 10 minute, Alinuta termina cu sexul oral si mosul ii spune:
- Fata mosului, ai 18 ani! Tu mai crezi, la varsta asta, in Mos Craciun?
-------------------------------------------------------
Alinuta era in camera, cu iubitul ei.
Mama fetei ii spune ca, daca baiatul o saruta, sa strige mere, daca ii pune mana pe sani, sa strige pere, iar daca ii pune mana mai la subsol, sa strige gutui.
Dupa o jumate de ora, Alinuta incepe sa strige:
- SALATA DE FRUCTE! SALATA DE FRUCTE!
-----------------------------------------------------------
Alinuta face autostopul. Trece lupul cu bicicleta. O ia si pe Alinuta pe bicicleta.
Mai merg ei ce merg...
Alinuta (in gand): "Dac-ar sti lupul ca n-am chilotei pe mine..."
Lupul (in gandul lui): "Dac-ar sti Alinuta ca n-am cadru la bicicleta..."
Sper ca-ti plac bancurile cu Alinutza. Funda?

| DuRR3xX a răspuns:

Asta mi se pare cel mai amuzant banclaughing
Pe timpuri oamneii calatoreau cu vaporul pentru ca nu existau avioane si pe un vapor se afla un iluzionist cu papagalul sau. iluzionistul s-a gandit sa mai faca niste trucuri pentru a castiga bani si pentru a mai reduce din plictiseala; a facut el ce-a facut iar papagalul cand se enerva mai divulga din secrete: vezi ca a avut cartea aia sub maneca, bila era in buzunar etcbig grin. La un moment dat vaporul se loveste de o mina de razboi si se duce drQ totullaughing. Papagalul si iluzionistul scapa ca prin minune, se agata de o bucata de scandura si plutesc ei ce plutesc la care papagalul catre iluzionist:
-Auzi mancatas, sa mor daca stiu ce-ai facut cu vaporul!rolling on the floorlaughing

| Kitty_9430 a răspuns:

Bula a fost la dentist si si-a scos un dinte. Si in loc de "B" zicea "P", dupa se duce la un bar si cere ospatarului o pere. Ospatarul zice :"Domnule, aici nu este aprozar, aici se servesc bauturi alcolice". Bula:"Am inteles dar eu v-am cerut o PERE". Ospatarul:" d-le, daca vreti o para duceti-va la magazinul cu fructe si legume". Bula:" Da d-le, am inteles, dar eu nu vreau o para, ci vreau o pere, d-le, pere"! Ospataru:" Auzi dar pana la urma pe tine cum te cheama?" Bula: " P**a"!