| Xeniaa a întrebat:

Cine stie bancurii? cine stie ce`l mai amuzant banc primeste funda.

4 răspunsuri:
| ѕтαя a răspuns:

Domnul Buca este acasa? Da. Dar doamna Buca este acasa? Da. Atunci familia fund este acasa. laughing Scuze daca nu ti-a placut...

| mileyselydemy a răspuns:

O grasa se uita in oglinda si intreaca:"Oglinda, oglinjoara, cine este cea mai frumoasa din tara?
Si oglinda zice:"Da-te la o parte ca sa vad!"
Funda daca ti-a placut!

| Pirkko a răspuns:

N-am chef de funda, ma scuzi... À propos, cum a fost la scoala? "bancurii", "ce'l"... Mai ai de-astea?

| Emmanuel_2712 a răspuns:

Uite unu frumoshappy
Fetiţa, întorcându-se acasă în prima zi de liceu către tăticul ei:
– Tată… un băiat de la şcoală mi-a spus ceva ce nu înţeleg…. mi-a spus că am parbrizul frumos, un portbagaj şmecher, nişte şasiuri tari şi amortizoare excelente… Ce înseamnă asta?"
– Nimic interesant, dar spune-i aşa colegului:Ca esti inca in garantie si dacă îndrăzneşte să-ţi ridice capota ca să verifice uleiul, o să-i rup ţeava de eşapament!happy
frumos nu?happy