| lololololol a întrebat:

Cine sunt favoritii vostri de pe TPU?

Răspuns Câştigător
| M4RK a răspuns:

Ce am facut ca sa iau stupid am zis ca tu esti preferata meacrying te omaneni raicrying

31 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Favoritii mei sunt toti cei care iau contact cu mine, care m-au ajutat si bineinteles pe cei care i-am ajutathappy

cami
| cami a răspuns:

Oliana, enigma, nony [ i-am pus unul langa altul, sper sa nu se haraie], Dimonu, Legiuitoarea, urbanghost, fratele Andrei-sper sa se prinda lumea, care-i, andrutza, kratos, bubulina, furni, allinna, HepHap, Dmonik, Flav, silvia, auran, prfml, leinad, elena ( doamna cu ochiul)... sper ca nu l-am omis pe niciunul happy

cami
| cami a răspuns:

De ce toata lumea primeste stupid?
@Bro... nu stiu whistling. unu' de pe aicibatting eyelashes big grin

Răspuns utilizator avertizat
| juniper a răspuns:

Prietenii mei de pe TPU, un exemplu pe acest site, la fel si Raluca, administratorul TPU.

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Mie imi place ft mult de danielbv...winking... iar favoritii mei pana in momentul de fata sunt gabitza...juniper...furni...monika...legiuiitoarea,bresensein,pinguinul_bazat,bubulina,hephap,cami,allinna...etc

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Acuma nu prea m-am bagat eu in conversatii p'aici si nu pot sa spun ca am prieteni dar imi plac foarte mult cum raspund eu_o_mare_enigma, cami, SoftCristi, Flav, kittyalexandra, nony, Oliana, Psiholoaga si Psichoyounger...astia imi vin acum in minte straight face

| Gabry a răspuns:

Pe cei pe care ii amla prieteni.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Toti cei ce respecta limba romana si pun intrebari/da raspunsuri de bun simt si cu [,] cap.

| BUBULINA a răspuns:

Pai mie imi place mult de bubulina
de mine
si iar de bubulina

| M4RK a răspuns:

Red_ribbon sunt fan al tau laughing

| M4RK a răspuns:

Dc am primit stupid crying railorhee hee

| M4RK a răspuns:

Fovoriti mei lucchass, pinguin_frumos_si_dragalash, cami, rapper, florin, danielbv, sensei brohappy

| Danut4 a răspuns:

Elena1 si eu

| Danut4 a răspuns:

Pinguinul_bazat, blackangel, derhoa, RalucaTPUro, pisi181, aNa, DyAnNa-E-uN-hApPy-KiD

| MisterKat a răspuns:

Psiholoaga. Pe mine nu ma place nimeni?! crying crying

Si alti utilizatori TPU. sunt faini. dar nu ii stiu pe toti pe nume... In general majoritatea sunt oameni faini.

O seara buna!

Daniel.

| I'm just me a răspuns:

Nimenibig grin

| Dorinel a răspuns:

# Cred ca mumoasa... tongue

| Cryssy a răspuns:

Lia

| Cryssy a răspuns:

Favorita mea este Lia love struck...
da.stiu ca voi primi si eu stupid la fel ca ceilalti. dar in fine oh go on

| VladRO a răspuns:

Favoritu' meu e psihoyounger pentru ca el m-a ajutat foarte mult si ma ajuta in continuare, deci... happy

| YLLL a răspuns:

Pinky :X
favorita mea
:X:Xlaughing
si cea mai buna prietena`.:X

| Gabystelistu95 a răspuns:

Nimeni.

| jedi_8834 a răspuns:

Adrianhasde, nony si den-ysa

| lololololol explică:

Bro, te ascult chatterbox

| lololololol explică:

pingu, sigur k esti fan, ce glume nesarate straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm... luchass este favorit peste tot, deci... eu. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma tot chinui, imi tot storc creierii si nu reusesc mai fratzicule sa-mi dau seama, nu reusesc si pace ce sa fac. Cine oare-i fratele Andrei? laughing tongue
Of, am imi spus, am si eu favoriti, dar cum sa-i spun? daca uit pe cineva? Se supara si nu as vrea happy Dar ei se stiu happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Psiholoaga, brigaela, enigma, noni, bro...hee hee :d