| anonim_4396 a întrebat:

am sa pun mai multe intrebari.
1. Care au fost favoritii vostri la finala iumor, si de ce?
2. Cine ar fi trebuit sa castige finala?
3. Credeti ca a fost totul regizat si ar fi trebuit sa castige altcineva?

5 răspunsuri:
| BuLaNNNeL a răspuns:

De ce sa va bateti capul cu tot ce inseamna televiziune in Romania? Bendeac e atat de prost si mai manipulabil mai ceva ca un pustan de 15 ani. " se da dupa Cheloo", incearca sa-i copieze gesturile, limbajul, faptele rolling on the floor. Plus ca, confunda scena de teatru cu platoul, isi face niste filme in cap, ca nu mai poate, ca nu stiu ce, da' banii ii plac.

| GPA a răspuns:

Sincer, Bobi Dumitraș de la "Fără zahăr" și-a început cariera în arta stand-up-ului, ar fi meritat să câștige. Glumele au fost pe gustul meu și aveau esență. Ar fi trebuit să-i înmâneze lui cei 20. 000E.

Da, sunt sigur că a fost "jucat" spectacolul. Calița s-a folosit întotdeauna de același subiect, pe care l-a abordat și în finala. A fost într-adevăr un număr mai prost față de ultimul.
Bobi Dumitraș a fost pe departe peste nivelul Caliței..., dar acesta este spectacolul.

| Eduard619 a răspuns:

Cosmin Toba, clar...Calita a fost ok nu neg dar nu a fost asa de buna incat sa castige dar mno...stie Bendeac pe cine sa aleaga e clar ca o fost blat.

| Anonima6789777 a răspuns:

Cosmin Toba a fost cel mai bun dupa parerea mea. Ana-Maria Calita a avut si ea 2, 3 glume bune. care si alea copiate de pe net sau din alte numere de stand-up, cumde juratii nu au avut simtul de a recunoaste asta? hmm.
Si da, sigur a fost regizat 100%.