| Adry05 a întrebat:

Ce parere aveti despre premile Oscar date anul aceasta? Au luat favoritii vostri? Daca nu, cine v-ati fi dorit sa ia? In cazul meu sincer, au luat toti actorii care imi doream sa castige. Cel mai bun film nu mi-a prea placut si consider ca Mad Max a primit multe Oscaruri degeaba, in rest sunt multumita.

Răspuns Câştigător
| Dugalle a răspuns:

Noul Mad Max e cel mai prost film din seria Mad Max si ca film de sine statator e la fel de prost. Are doar explozii si chestii cliseice.

1 răspuns:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

A castigat si el... O lasam asa laughing