| ღNameღ a întrebat:

Cine vrea sa castige?(e o intrebare). utilizatorii de la 1 la
130 care vor raspunde vor primi voturi de la mine.de bine toAte

15 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Am castigat?

| Bya132 a răspuns:

Băi. Cine să câștige? La ce?
Fi și tu mai explicit. utilizatorii de la 1 la 130. Tu chiar crezi că îți vor răspunde 130 de useri?
Eu voi primii stupid, nu inteligent sau folositor de la tine xD;

| Musique a răspuns:

Si ce castig? Sincer as vrea iepurasul acela din avatar love struck, mil daibatting eyelashes

| MasterOfDisaster a răspuns:

Eu vreau sa castig...da depinde care e premiul.happy
o zi bunaaaaaaa
*fura iepurasul lui aname si fugeeee*

| pinguinuVerde a răspuns:

...să moară tata artificial dacă am înţeles ceva...

| NOBODY a răspuns:

Iar la extragerea 6 din 666 câștigătorii sunt.

PUBLICITATE!

| Puţifer a răspuns:

Am răspuns.

| ȘtefiȘtef a răspuns:

La ce? big grin La ce sa castige? Vreun concurs ceva?

| MikiPiki a răspuns:

Eu vreau sa pierd.

| Mişaaa a răspuns:

*câștiga*

| ๓ยเ a răspuns:

Eu eu eu eu eu eu eu eu eu eu eu eu eu eu eu eu eu eu eu eu eu eu eu eu. ropa

| Bylok a răspuns:

La 6 din 49 poate as avea vreo sansa sa castig...dar de la tine ce sa castig?

| SomebodyWhoIsHere a răspuns:

Daca e ceva cusca pentru omorat afoni o iau ca Gaystin s-a mutat in cartieru vecin si umbla pe strazi laughing

| TheDaughter a răspuns:

Depinde ce castiglaughing)).

Răspuns utilizator avertizat