| Maaryyneelaa a întrebat:

Am o intrebare, din curiozitate...Cine ati vrea sa castige romanii au talent?

Răspuns Câştigător
| fanaa a răspuns:

Tutu adrian...foartee talentat te pup pa-pa:X

7 răspunsuri:
| andragrigoras2000 a răspuns:

N uprea stiu! toti au talente minunate! eu banuiesc ca tutu adrian, deoarece nu rae parinti si totusi e mai mereu cu zambetul pe bune.ii apreciez curajul acestui baiat.mai placut cantelecul lui din semifinala.mi-a placut mesajul pe care la transmis si s-a vazut ca e tare apreciat! mai e si rebeca neacsu, fata aceea de 7 anisori.are o voce de soprana! am ramas cuy gura cascata cand am auzit-o! e asa simpatica si ea are mari sanse. dupa cum am mentionat, imi palc mlti.mai e si batmanul acela, care atre un talent de nota 1000000000000000000.sau dinu valentin care la preselectie a cantat o ce frumoasa esti.sa recunoastem ca are o voce impecabila
si narcis iustin ianau cu vocea de opera, dar n ustiu ce sa zic.nu a impresionat foarte mltthinking deci mai zic odata ca in general romani au talent iar aceasta emisune lea deschispotile si le-a dat o mare sansa.toti suntem inzestrati cu un talent.eu de exemplu, ma pricep de minune la dans si asta mi se spune mereulove struckuh ai talent? funditzzza? smugmi-am zis doar parerea

| andragrigoras2000 a răspuns:

N uprea stiu! toti au talente minunate! eu banuiesc ca tutu adrian, deoarece nu rae parinti si totusi e mai mereu cu zambetul pe bune.ii apreciez curajul acestui baiat.mai placut cantelecul lui din semifinala.mi-a placut mesajul pe care la transmis si s-a vazut ca e tare apreciat! mai e si rebeca neacsu, fata aceea de 7 anisori.are o voce de soprana! am ramas cuy gura cascata cand am auzit-o! e asa simpatica si ea are mari sanse. dupa cum am mentionat, imi palc mlti.mai e si batmanul acela, care atre un talent de nota 1000000000000000000.sau dinu valentin care la preselectie a cantat o ce frumoasa esti.sa recunoastem ca are o voce impecabila
si narcis iustin ianau cu vocea de opera, dar n ustiu ce sa zic.nu a impresionat foarte mltthinking deci mai zic odata ca in general romani au talent iar aceasta emisune lea deschispotile si le-a dat o mare sansa.toti suntem inzestrati cu un talent.eu de exemplu, ma pricep de minune la dans si asta mi se spune mereulove struckuh ai talent? funditzzza? smugmi-am zis doar parerea.
papa!kiss

| andragrigoras2000 a răspuns:

N uprea stiu! toti au talente minunate! eu banuiesc ca tutu adrian, deoarece nu rae parinti si totusi e mai mereu cu zambetul pe bune.ii apreciez curajul acestui baiat.mai placut cantelecul lui din semifinala.mi-a placut mesajul pe care la transmis si s-a vazut ca e tare apreciat! mai e si rebeca neacsu, fata aceea de 7 anisori.are o voce de soprana! am ramas cuy gura cascata cand am auzit-o! e asa simpatica si ea are mari sanse. dupa cum am mentionat, imi palc mlti.mai e si batmanul acela, care atre un talent de nota 1000000000000000000.sau dinu valentin care la preselectie a cantat o ce frumoasa esti.sa recunoastem ca are o voce impecabila
si narcis iustin ianau cu vocea de opera, dar n ustiu ce sa zic.nu a impresionat foarte mltthinking deci mai zic odata ca in general romani au talent iar aceasta emisune lea deschispotile si le-a dat o mare sansa.toti suntem inzestrati cu un talent.eu de exemplu, ma pricep de minune la dans si asta mi se spune mereulove struckuh ai talent? funditzzza? mi-am zis doar parerea.
papa!kiss

| fanaa a răspuns:

Msk mult pentru fundita esti o dulce:X

| Andrei1496 a răspuns:

Tutu Adrian...eu zic ca merita...mai ales ca ii si fara parinti

| Roby720 a răspuns:

Tutu Adrian,canta foarte tare, are versuri adevarate, si pe langa faptul ca are talent din plin are si parintii decedati si se chinuie singur.Narcis Iustin ala e prea femeie! Eu l-am votat si il voi vota si in finala pe Tutu Adrian!

| Maaryyneelaa explică:

Eu as vrea din tot sufletul sa castige Adrian Tutu:X:X:X