| Anda014 a întrebat:

Cineva a facut baie in lacul meu cu nuferi sad Astept ca vinovatul sa se predea astfel nu va primi funditza :*

Răspuns Câştigător
| IncredibleJoker67 a răspuns:

Eu am facut-o imi pare rau sad ma jucam cu broastele laughing

10 răspunsuri:
| ady123 a răspuns:

Cine ar face baie in lacul tau mizerabil?

| GroparuVesel a răspuns:

Dupa o zi intreaga de masturbare si sapat, trebuia sa ma balacesc.

| єχcєєℓ a răspuns:

Dacă mă ameninți cu o fundă suspectă nu voi recunoaște în veci. Spune și tu că-mi dai Finetti.

| Ashadow a răspuns:

Daca faceam eu se ofileau nuferii

| Speed99 a răspuns:

Pe pariu ca 90% din raspunsuri, utilizatorii vor zice "eu am facut baie in lac"?

| TheKillerOfKillers a răspuns:

Nu eu. Persoana mea. Bine... Recunosc. Nu eu am facut-o.

| Jakoban a răspuns:

Ok eu am fost...
Dar chiar aveam nevoie de o baie...
Te rog nu imi lua tigarile...

| Unniique a răspuns:

Bine, recunonsc. Nu eu am făcut-o.

| Georg13 a răspuns:

Eu am fost ala! Scuze... sad

| ToxicSmile a răspuns:

Imi pare rau. Broasca mea a facut baie sad. Nu avea unde sa se usureze.
Chiar ii pare sincer rau.