| anonim_4396 a întrebat:

Dintre toate intrebarile idioate pe care le-am pus aici asta-i ce a mai ciudata: a facut cineva "baie" in lacul din parcul Cismigiu? (Aici ma refer la cei care stau in Bucuresti). =]] Sau ar vrea cineva sa faca? (Doar curiozitate).

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cam jegoasa apa aia ca sa ma gandesc la asa ceva.
Dar sunt sigur ca persoaneje mai intunecate la piele au facut si asta

| Darkmagic a răspuns:

Am facut eu, acum multi ani...
A fost o "baie" nedorita, apa era atunci oricum, un pic peste genunchi ca adancime.
Ca sa-ti salvez intrebarea "Cum s-a intamplat?"...s-a intamplat ca aveau loc "lupte navale" intre Sava si Lazar, si un echipaj de sinucigasi din Lazar ne-a rasturnat barca. happy