| dragos65436 a întrebat:

Cineva tot îmi trimite de crăciun - paște mesaje cu prosti (înjurături) și vreau săi trimit și eu dar nu găsesc nici o pagina web cu astfel de mesaje îmi puteți da 1 link cu un astfel de site? (mai mult)

4 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Ai gresit categoria.
Stai, nu exista o categorie numita"Idiotenie pura"

| ɔɐıɔ a răspuns:

Jet.

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Parca ai mai postat asta odata thinking

| carpediem a răspuns:

Daca el da cu capul in perete, ne intrebi in ce perete e mai bine sa dai si tu!? E un gest imatur si retatrdat in loc de felicitare sa injuri, sa nu mai vorbim si de cazul daca te consideri crestin.