| dragos65436 a întrebat:

Cineva tot îmi trimite de crăciun - paște mesaje cu prosti (înjurături) și vreau săi trimit și eu dar nu găsesc nici o pagina web cu astfel de mesaje îmi puteți da 1 link cu un astfel de site sau Sami ziceți voi. Dau FUNDA și VOT

3 răspunsuri:
| αndï a răspuns:

Draga domnule. Nu ai fost declarat apt pentru societate, in caz ca nu ai vreo preferinta esti rugat sa te inchizi in casa pentru urmatorii 20 de ani... Si acum pe bune, tu nu-l poti injura inapoi? la modul cel mai serios

| dragos65436 explică (pentru αndï):

Il cunosc pe cel care imi trimite

| madasuk a răspuns:

Te invat eu daca vrrolling on the floor)