| ELITE00BAT a întrebat:

Am facut un site si vreau ca, cat mai multa lume sa stie de el si vreau sa trimit mailuri cu site-ul
Cum pot trimite mailuri cu site-ul meu unde gasesc mailurile?

2 răspunsuri:
| TinkerbellM a răspuns:

Pentru inceput posteazati-l de mai multe ori pe pagina de Facebook(daca nu ai poti sa iti creezi una), sa il pui la status la mesenger, sa trimiti mass tuturor din lista si sa trimiti mesaje prietenilor cum ca este interesant, sa il viziteze si sa il arate si prietenilor. Sper ca am ajutat!happy Succes!

| ELITE00BAT explică (pentru TinkerbellM):

Ce am intrebat eu si ce ai spus tu ma intereseaza cum trimit mailuri