| LotusRadioactiv a întrebat:

Comic despre T/A
http://imgur.com/a/zDOI1

Da, e fantezie pura la final, nu va faceti sperante, ca tot o sa continuati sa ziceti de cat de naspa e T/A-ul si sa nu faceti nimic in legatura cu asta.

Nici nu stiu de ce m-am apucat sa-l fac, a iesit o prostie (sacerdotala, ce-i drept). N-am umor pentru comicuri, si v-o afisez pe fata, nu ma dau drept o salvatoare amuzanta, ci o ipocrita cinica care, in mod paradoxal, e mai sincera ca voi.

Ah, plus ca am mai pus o intrebare de cum sa-l fac sa apara pe font alb, stiti voi, sa para mai profesional, dar m-ati batut la cap cum ca nu-i la categoria "Comics".
...Maybe I'll give a cookie about that trash sometime, daca incepeti sa va pierdeti si voi timpul pe acolo, nu sa vad cum stau cu limbile scoase fiinte unineuronale.
Ah, da, si vizionare placuta, macar eu nu stau degeaba si ma plang, v-am facut comic baaa!

Ah, si sa nu ziceti ca pana mea, nu e o intrebare (pentru ca am intalnit si mai nou non-liferi care se iau de chestia asta):
Cand o sa putrezeasca de tot categoria asta?

As fi vrut sa insir niste injuraturi, m-ati fi considerat mai cool,. v-ar fi atras atentia mult mai usor si poate ca ati fi luat in considerare ce am scris macar pentru cateva secunde, insa ma multumesc cu faptul de a va fi irosit cateva secunde din viata si a va stoarce creierul gandindu-va la comentarii de prisos.
Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| Ţepeşu a răspuns:

Inca un comic in care frec menta... Asta e adevarul.

| MâţulMov a răspuns:

Ti-am mai spus, ce faci tu cu paitul e super! Continua, mie chiar mi-a placut totul.

| Șâret a răspuns:

Da, ți-ai atins scopul.

| AikkoxD a răspuns:

E bun, surprinzător de bun. Întrebare : cât ţi-a luat să-l faci?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Multumesc anticipat!"
Cu plăcere ☺