| Pisiquee a întrebat:

Conduci automobilul tau sport, de 2 locuri, intr-o noapte cu o furtuna teribila.
Treci pe langa o statie de autobuz, unde se afla 3 persoane asteptand:

1. O batrana bolnava pe moarte
2. Un vechi prieten, care, odata, ti-a salvat viata
3. Fata visurilor tale, (sau baiatul ideal, daca esti fata)

So.intrebarea este : pe cine ai lua in masină?
Fundă cel care spune corect. ^^

Răspuns Câştigător
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Aş fi prea ameţit ca să gândesc logic aşa ca, probabil aş merge în continuare fără să iau pe nimeni *trollface*

9 răspunsuri:
| LoL a răspuns:

Pai i-as da masina prietenului meu ca sa o duca pe batranica la spital si as iesi la o intalnire baiatul visurilor mele...

| PotcaPădurii a răspuns:

I-as da cheile de la masina pritenului sa duca baba la spital si eu as astepta autobuzul cu nr. 3

| Trinitas a răspuns:

Pun baba sa conduca masina. Baba-mi calca prietenul pentru ca era porc si mereu lua ultimii 5 pumni de pufuleti din punga, baiatu' lu' visu' meu tipa din portbagaj.
Eu stau pe margine si filmez.

| CautNume a răspuns:

Si daca e furtuna ce?

| dany3la a răspuns:

Eu l-as lua pe baiatul visurilor mele!

| BredPit1 a răspuns:

3 ca nu-i frumos sa fi egoist big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata visurilor nu pentru ca intr-o zi ma va parasi fara sa clipeasca pentru ca doar asa-s unele fete din ziua de azi...prietenul nu-l iau ca ar profita de mine reprosandu-mi ca mi-a salvat viata daca nu fac ce spune(ca duuh nu mai exista prietenie adevarata). Deci batrana bolnava pe moarte pentru ca salvez o viata.

| adelolyta a răspuns:

Ia-si lasa pe toti acolo si as cauta un varcolacbig grin

| ăăăăUăDăFac a răspuns:

Pai as bagao pe babă in portbagaj.Baiatul visurilor mele m-ar tine imbrate iar vecinu` conduce.10 lei taxa beib cool