| 000MadMAX000 a întrebat:

Esti cu masina si o presti in dreptul unei statii de autobuz unde se afla femeia/barbatul vietii tale, o batrana bolnava care trebuie dusa la spital urgent si prietenul tau cel mai bun care se grabeste sa ajunga undeva.CE FACI? CINE GASESTE RASPUNSUL CEL MAI BUN PRIMESTE FUNDA.

Răspuns Câştigător
| alealexuta a răspuns:

Ajut prietenul meu sa duca batrana la masina dupa care o duce..pleaca sa isi faca treaba iar eu raman cu femeia\barbatul viselor mele.happyFunda?

| 000MadMAX000 explică (pentru alealexuta):

Presupun ca ai vazut raspunsul meu de mai sus nu?

| alealexuta a răspuns (pentru 000MadMAX000):

laughingcam asa laughing

| 000MadMAX000 explică (pentru alealexuta):

Eee nu conteaza iti dau funda oricum...big grin

| alealexuta a răspuns (pentru 000MadMAX000):

Mzhappy

| alealexuta a răspuns (pentru alealexuta):

Nu te supara..ca imi dai funda asa ca nu meritsad

| 000MadMAX000 explică (pentru alealexuta):

Stai calma...ti-am dat-o cu ce-a mai mare placere.E decizia mea daca o meriti sau nu.Si dupa cum vezi o meriti.big grin

| alealexuta a răspuns (pentru 000MadMAX000):

Tu imi vezi poza?

| 000MadMAX000 explică (pentru alealexuta):

Nu

| alealexuta a răspuns (pentru 000MadMAX000):

Dc nu merge?

| 000MadMAX000 explică (pentru alealexuta):

Pai nu stiu incearca sa o pui din nou.

| alealexuta a răspuns (pentru 000MadMAX000):

Bine

| alealexuta a răspuns (pentru 000MadMAX000):

Dar acum?

| 000MadMAX000 explică (pentru alealexuta):

Da acum se vede.

| alealexuta a răspuns (pentru 000MadMAX000):

Iei

| 000MadMAX000 explică (pentru alealexuta):

Yep...hey nu te supara ca te intreb da cati ani ai?

| alealexuta a răspuns (pentru 000MadMAX000):

1.Nu ma supar.2.am 12 si 3.tu?

| 000MadMAX000 explică (pentru alealexuta):

Eu am 18

| alealexuta a răspuns (pentru 000MadMAX000):

Bravo,tie!

| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns (pentru 000MadMAX000):

Ai gusturi de rahat in muzică. Probabil este la fel și in dazul filmelor, să nu mai spun de cărți.Presupun ca stai 25/24 pe facebuc si cersesti laicuri cu nemiluita.Nu prea ești originala, din moment ce te-ai lăsat influențată de o astfel de modă.Am omis ceva evident?

| 000MadMAX000 explică (pentru HeiligKreuzAchtAcht):

Ooo acum ce te iei de mine ca ascult Justin Bieber, cat despre filme cred ca am vazut mai multe filme luna aceasta decat tine in toata viata...si crede-ma ma informez foarte bine inainte de a viziona un film, cat despre carti nu sunt tocmai un cititor inrait dar am si cateva din alea in "tolba cu minuni".Cat despre facebook nu sunt tocmai un impatimit al site-urilor de socializare, intr-adevar intru zilnic dar nu stau mult.In primul rand sunt baiat nu fata asa cum ai dedus tu iar in ultimul rand din spate nu ma judeca dupa coperta...cunoaste-ma mai intai apoi poti sa ma judeci.Deci se pare ca nu prea ai dreptate amice.

| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns (pentru 000MadMAX000):

Aha,atunci de ce swag? Ce găsești in acest curent?

| 000MadMAX000 explică (pentru HeiligKreuzAchtAcht):

Uite prietene eu nu sunt sun swager, bine poate putin dar SWAG din numele meu are cu totul alta semnificatie datorita acelui Z din fata.OK?

| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns (pentru 000MadMAX000):

Nu pretene, nu-i ok, da nici că mă mai obosesc cu tine.

| 000MadMAX000 explică (pentru HeiligKreuzAchtAcht):

Ce nu e ok? Nu te mai obosesti cu mine...eu nu inteleg ce te obosesti mai exact sa imi explici?

| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns (pentru 000MadMAX000):

Uite un cuvânt nou pentru tine:ORIGINALITATE.Cauta-l pe bing in timp ce faci poze cu instagram.

55 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Dau doar putintel inapoi si demarez tare, calcandu-i pe toti trei. Apoi, dau iar inapoi ca sa ma asigur ca i-am lichidat. Apoi, ma dau jos si ma intretin cu niste sex superior alaturi de duduia mult-visata, in proces de racorire.HELL YEAH!

| 000MadMAX000 explică (pentru Dumnezău):

WTF...yeah man...asta asteptam.Genial raspunsul tau imi place.

| KaterinkaBoy a răspuns:

Au fost date raspunsuri bune.Dar eu am o intrebare pentru tine.Stii ce inseamna Swag de il ai integrat in nume? Doar de curiozitate.

| 000MadMAX000 explică (pentru KaterinkaBoy):

SWAG-Stuff we all get
Swag este un cuvant folosit in intreaga lume de adolescenti. Nu este un cuvant din dictionar, ci mai repede un stil. Stilul Swag exprima felul in care te imbraci, ce atitudine si ce personalitate arati atunci cand esti in public. Felul de vestimentatie este acela cu hanorace, sepci[stilul skaterilor sau a rapperilor]. Cei care dobandesc acest stil, sunt oameni carora le place viata, sa se distreze, iar de obicei baietii swag sunt cam" bad boys", dar atunci cand este vorba de fete, flirteaza cu ele, dar le respecta. Swag este mai des inalnit la oamenii de culoare care canta R&B sau Rap. Intr.un cuvant Swag = Atitudine, Personalitate si Haine Cool. Sper ca te-am lamurit.
Deci ce zici stiu sau nu?

| KaterinkaBoy a răspuns (pentru 000MadMAX000):

Intrebam fiindca SWAG a plecat initial ca prescurtare la Secretly We Are Gay.laughing Denumire inventata de barbatii gay in S.U.A. pe vremea in care comunitatile gay nu erau acceptate.Iar acum la 50 de ani de atunci toata pustimea foloseste asta crezand ca e cool fara sa aiba habar ce inseamna cu adevarat.Ma zic ei ca au dat un nou sens cuvantului insa cea ce a plecat ca Secretly We Are Gay o sa ramana asa pentru totdeauna.rolling on the floor Imi pare rau sa-ti zic dar SWAG nu inseamna Stuff we all get.laughing...Dar multumesc ca m-ai amuzat pe ziua de azi.

| 000MadMAX000 explică (pentru KaterinkaBoy):

Crede-ma stiam si de chestia cu Secretly we are gay m-am documentat inainte de a pune numele.Dar din moment ce nu se mai foloseste varianta asta raman la Stuff we al get.

| KaterinkaBoy a răspuns (pentru 000MadMAX000):

Ma bucur ca stiai.Insa ce nu stii tu este ca SWAG este foarte raspandit in cercurile de homosexualy si in prezent fiindca nu peste tot sunt acceptati.Acum nu te supara pe mine, ca doar ma ardea curiozitatea.Dar eu tot nu pot sa inteleg de ce este considerat cool trendul asta in care de obicei fetele au bot de rata...cel putin pe Facebook in posturile de gen."Cine are nevoie de note bune cand ai SWAG?"rolling on the floor...

| 000MadMAX000 explică (pentru KaterinkaBoy):

Ei bine desi e "stuff we all get" nu toata lumea are SWAG.Eu detest oamenii care se bazeaza pe asta "si ce daca am note mici si sunt prost...sunt cool"

| 000MadMAX000 explică (pentru KaterinkaBoy):

Si in plus in numele meu SWAG e cu totul alta treaba.Z din fata schimba toata "imaginea".

| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns (pentru KaterinkaBoy):

Esti putin cam copy/paste 9gag, dar nu-ti face griji, secretul tau e in siguranță.

| KaterinkaBoy a răspuns (pentru HeiligKreuzAchtAcht):

E adevarat.Nu te contrazic, insa chestia cu Swag a foat si pe Discovery intr-un documentar despre KKK(Ku Klux Klan) ca o paranteza a anumitor feluri de discriminare. Oricum, ma bucur ca am gasit un coleg de 9gag.

| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns (pentru KaterinkaBoy):

Sunt sigur că in acel documentar insemna "secretly we are gay", doar dacă nu kkk comploteaza și impotriva celor cu "staff we all get".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atat "femeia vietii tale" cat si prietenul o sa inteleaga ca acea batrana bolnava reprezinta o urgenta...

| BlueByte a răspuns:

Il ajut pe prieten sa duca batrana la spital!

| 000MadMAX000 explică (pentru BlueByte):

HMM...pe aproape.

| BlueByte a răspuns (pentru 000MadMAX000):

Pai odata ce sunt cu masina, si fiind intr-o statie de autobuz, o iau in masina pe batrana bolnava si pe prietenul grabit(care asteapta autobuzul), lasand-o pe femeia vietii mele sa mearga cu autobuzul, cai mai ieftinlaughingNu stiulaughing

| BlueByte a răspuns (pentru 000MadMAX000):

Da-ne si raspunsul ca ne tii in suspanslaughing

| 000MadMAX000 explică (pentru BlueByte):

OK uite raspunsul meu: Ii imprumut masina prietenului meu cel mai bun si il rog sa o duca pe femeia bolnava la spital in timp ce eu raman sa astept autobuzul impreuna cu femeia vietii mele.

| BlueByte a răspuns (pentru 000MadMAX000):

Asta este interesant!

| 000MadMAX000 explică (pentru BlueByte):

Eram doar curios daca o sa gaseasca cineva raspunsul asta...intrebarea asta i-a fost pusa unui prieten la un interviu pentru un loc de munca si a raspuns asa.

| BlueByte a răspuns (pentru 000MadMAX000):

Vorbesti serios?
Pai ce loc de munca implica o batrana bolnava, femeia vietii sale si cel mai bun prieten? Sunt tare curios!

| 000MadMAX000 explică (pentru BlueByte):

Da vorbesc foarte serios...presupun ca intrebarea i-a fost pusa pentru ai testa modul de gandire si abordare a problemelor.

| BlueByte a răspuns (pentru 000MadMAX000):

Aha,ok.

| WeWillSeeAgainInHell a răspuns (pentru 000MadMAX000):

Pai daca prietenul tau se grabeste sa ajunga intr-un loc el nu poate duce batranica la spital.

| 000MadMAX000 explică (pentru WeWillSeeAgainInHell):

Prietene tocmai de aia nu am zis unde se grabea el.Pentru ca daca as fi zis ca se grabea la gara sau aeroport sau mai stiu eu unde nu mai avea sens raspunsul.

| alealexuta a răspuns:

Auzi..vezi ca iti scriu acum cv in mesaje sa te uiti

| kinezul007 a răspuns:

O iei pe batrana cu masina si o duci la spital si pe pretenul tau cel mai bun il iei si pe el cu masina si mai intai duci batrana la spital apoi il duci si pe preietenul tau la locul lui si apoi te intorci inapoi si daca mai e femeia barbatul stii tu ce faci

| denis021 a răspuns:

Iti ajuti prietenul cel mai bun

| 000MadMAX000 explică (pentru denis021):

Pai si cu ceilalti doi ce faci? Oricum ai raspunsul mai sus.