| DanyelFSN1 a întrebat:

Deci cel mai bun rasp ia funda +vot. Ce`ati face in acest caz.Te opresti in statie,ploua si statia nu are acoperis, ai numa un loc in masina si in acea statie e prietenul cel mai bun care ti-a salvat odata viata, o batrana bolnava si vechea ta iubire cu care ai mai vrea sa fii dar e o singura oportunitate ca pe ea sa o iei in masina. Postati cele mai bune raspunsuri.Sunt Dany va pup PaPa.

Răspuns Câştigător
| hummmer a răspuns:

Rămân cu gagica, dau maşina lu pretin să ducă baba la spital.

| DanyelFSN1 explică (pentru hummmer):

Ma acum toti s`au prin de schema asta d`a promisiunea e promisiune

| AndreyG a răspuns (pentru hummmer):

+ daca are jacheta pe el prietenul, o imprumut ca sa o acopar pe fata de ploaie

8 răspunsuri:
| hummmer a răspuns:

Mulţumesc.

| 26Geo a răspuns:

Pot sa te intreb ce e cu intrebarea asta?

| DanyelFSN1 explică (pentru 26Geo):

Deci uite rasp: am pus aceasta intrebare sa arat ca si romanu e destept si stie sa rap la intrebari capcanahappy

| 26Geo a răspuns (pentru DanyelFSN1):

Atunci da-mi voie te rog sa te intreb si eu ceva "destept"
Daca prietenul tau cel mai bun nu are carnet si nu stie sa conduca o masina, cum rezolvi problema? Sa te vadlaughing)

| DanyelFSN1 explică (pentru 26Geo):

Sincer,i`as zice sa duca babutza in brate la spitallaughing))))

| 26Geo a răspuns (pentru DanyelFSN1):

Ok,e si asta o variantalaughing
Dar intrebarea mea e, de ce sa ramai tu cu fata? Nu ai incredere in prietenul tau cel mai bun? De ce sa nu ramana el cu fata si tu cu babuta?