| DaftPunk a întrebat:

Crederi ca ar trebui sa le spun parintilor mei ca sunt adoptat?

Răspuns Câştigător
| Pricked a răspuns:

Am încredeţi în tine că vei face alegerea corectă. Am mare încredeţi.

8 răspunsuri:
| Neverwas a răspuns:

Vrei sa le zdruncini intreaga existenta?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar nu esti adoptat...pfff
Esti furat..de la o familie de tihgani!
Muahahahah

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi, până la urmă şi ei au fost adoptaţi, la fel ca bunicii, străbunicii, verişorii şi câinele vecinului (nu ştiu ce legătură are dar fie).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, cred ca ar trebui să aștepți momentul potrivitstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai grijă să nu fie ei cei adoptați.

| Allєє a răspuns:

Nu. Ai face cea mai mare prostie din viata ta (sper ca nu esti mort) furculiţă.

| Kadze a răspuns:

Accept fiule. asta trebuia sa-mi spui de mult. multumesc tuturor ca mi-ati aratat postul acesta.