| Jeny1 a întrebat:

Creeaza TPU dependenta?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

O-hoo! Si inca cat! oh go on

16 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Depinde de fiecare persoana in parte. Nu stiu daca TPU creeaza dependenta, dar stiu ca atunci cand iti face placere sa ajuti, o vei face atunci cand timpul iti permite. Dependenta ar fi atunci cand iti vei lasa la o parte chestiile personale si vei intra pe site. Eu inca nu am patit asa ceva, si nici nu o sa patesc pentru ca-s constient de faptul ca TPU este un mediu de ajutorare si implicit relaxare. Daca intru des pe site, asta nu inseamna ca nu-mi vad si de viata mea personala.

| pisoias a răspuns:

Bineinteles, desi dauneaza grav sanatatii.

| Doddel a răspuns:

O supradependenta, dar nu ma deranjeaza.

| Tweetymrrr a răspuns:

Cam da laughing). Adica o data ce incepi, doresti mai mult si mai mult:devil))Am glumm.

| hominid dreak a răspuns:

Nu stiu, sa-mi pun ochelarii ca sa vad. Dar oricum, sunt destui psihologi pe aici ca sa te tratezi.

| Libelle a răspuns:

Daaaa

| clauss a răspuns:

La mine da, cand deschid pc prima grije e sa deschid TPU

| vivigirl a răspuns:

Nu stiu. Incearca si vezi. laughing

| dolshedolcik a răspuns:

Nu cred.

| luiza a răspuns:

Nu cu siguranta, dar iti creaza o stare de bine atunci cand sti ca raspunsul tau conteaza pentru cineva!

| GiiaaBăă a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

| JuliaSweet a răspuns:

Nu cred. Cel putin mie nu mi s-a intamplat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DAstraight facedin pacate creeaza o. data ce incepi sa intri nu mai poti iesi happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e fain ca te ajuta cu ce ai nev deci DA o sa mori cu TPU rolling on the floor

| communistrat a răspuns:

Nu cred. Cel putin eu nu sunt dependenta.

| crystynyka a răspuns:

Unele persoane ar spune Da altele nu.Pt mine raspunsul este nu...Intru foarte rar, chiar daca imi place acest sitte,. Imi place pentru ca ai cu cine comunica cand ai o situatie mai dificila