| gabrielmoldovangabriel a întrebat:

Durcolax creeaza dependenta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| romeo78 a răspuns:

Nu creează dependență, dar nu trebuie utilizat decât dacă este nevoie, iar dacă constipația persistă, un control la un medic de interne pentru a stabili cauza constipației.

1 răspuns:
| Cookietza a răspuns:

Dar prezentati o emisie de o frecventa atat de redusa si dificila a reziduurilor digestive formate din materii neabsorbabile de catre organism sau n-ai ce face, omul lui Dumnezeu?!?!?!